Лікарі ендокринологи в Харкові (метро Наукова)

Ірина
Дуже хороший та досвідчений спеціаліст, я повністю задоволена прийомом. Зробила всі потрібні аналізи, детально зібрала анамнез, та поставила діагноз. Призначене лікування ефективне. Зараз почуваю себе набагато краще! Рекомендую!
04 січня '20 г.
Тамара
ПЫЛЁВ ДАНИИЛ ИГОРЕВИЧ – молодой талантливый врач офтальмолог, который специализируется в области офтальмологии и терапии. Имеет множество иностранных сертификатов. Проходил стажировку в Берлине, что помогает ему внедрять достижение европейских клиник в Украине. Очень качественно устанавливает инсулиновые помпы.
21 березеня '19 г.
Ендокринолог
Проводить амбулаторний прийом пацієнтів із захворюваннями ендокринної системи, веде спостереження за вагітністю у жінок з ендокринною патологією.
Ендокринолог
Доктор проводить діагностику і лікування захворювань ендокринної системи. Лікує цукровий діабет, тиреоїдит, гіпотиреоз і дифузний токсичний зоб. Має сертифікат з установки інсулінових помп. Є членом української діабетичної асоціації.
Акушер-гінеколог, ендокринолог
Лікар здійснює консультативний прийом пацієнтів із гінекологічними захворюваннями. Проводить лікування за напрямками: ендокринологія, остеопатія у гінекології, гірудотерапія. Успішно лікує ерозію шийки матки, аномальні маткові кровотечі, міому матки, безпліддя ендокринного характеру та ендометріоз.