Лікарі гінекологи в Харкові (метро Наукова)

Лїана
Дуже хороший спеціаліст. Зверталася до неї з певною патологією. Сподобалося співчутливе та щиросердечне ставлення до мене. Все пройшло на найвищому рівні. Докладно проконсультувала мене, та призначила лікування. Рекомендую!
10 березеня '20 г.
08.04.2017
Ми з чоловіком вирішили завести дітей. Але не так як це роблять всі інші, а з розумом підійти до цього питання. Звернулися до цього спеціаліста. Лікар обстежила мене, розповіла які аналізи слід поздавати, та надала всі можливі рекомендації.
08 березеня '20 г.
Акушер-гінеколог
Лікар займається лікуванням гінекологічних захворювань. Спеціалізується на плануванні вагітності та післяпологовому відновленні. Виконує кольпоскопію. Приймає пацієнток з безпліддям, запальними патологіями жіночих статевих органів. Надає психологічну підтримку в разі перинатальних втрат.
Акушер-гінеколог
Лікар лікує різні запальні захворювання зовнішніх та внутрішніх статевих органів (бартолініт, вульвіт, вагініт, кольпіт, сальпінгоофорит, ендометрит). Приймає пацієнток з ендометріозом, полікістозом яєчників, міомою матки, опущенням матки. Виконує кольпоскопію. В роботі використовує такі методики як плазмотерапія, фізіотерапія BTL EMSELLA.
Записатися на прийом1 онлайн запис
Акушер-гінеколог
Лікар спеціалізується на діагностиці та терапії гінекологічних патологій. Проводить медикаментозні аборти. Консультує з питань підбору контрацепції. Виконує кольпоскопію, біопсію шийки матки та медикаментозне лікування шийки матки. Також приймає пацієнток з клімаксом, молочницею, ендометріозом та кістами яєчників.
Акушер-гінеколог, ендокринолог
Лікар здійснює консультативний прийом пацієнтів із гінекологічними захворюваннями. Проводить лікування за напрямками: ендокринологія, остеопатія у гінекології, гірудотерапія. Успішно лікує ерозію шийки матки, аномальні маткові кровотечі, міому матки, безпліддя ендокринного характеру та ендометріоз.