Волошина Лідія Георгіївна

Дитячий гастроентеролог
Кандидат медичних наук
Доктор Волошина Лідія Георгіївна має 32-річний досвід, дитячий гастроентеролог, кандидат медичних наук. Спеціаліст надає послуги з проведення консультацій батькам з корекції харчування дитини з різними захворюваннями, а також відстежує динаміку змін на тлі дотримання дієти. До Волошиної Л.Г. звертаються для діагностики і терапії хвороб травного тракту первинного і вторинного походження. В обов'язки доктора входить лікування виразкової хвороби, гастриту, дуоденіту, коліту, дисбактеріозу, холециститу, панкреатиту, дискінезії жовчовивідних шляхів. Також лікар нормалізує апетит у дитини і дає рекомендації щодо попередження прогресування патології.
Графік роботи фахівця: Час роботи фахівця:
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нед

Нед

12 ТРА

Харків пр-т Незалежності, 10 (пр-т Правды) м.Університет21м.Держпром53

Алена
Сердечное материнское спасибо Лиде Георгиевне за мою дочурку! С этим доктором нам ничего не страшно. Несмотря на то, что в последние годы мы болеем частенько и приходится снова и снова обращаться за помощью к доктору, но я уверена что она всегда поможет. Она назначает самые необходимые препараты.Я сделала правильный выбор насчет врача. Всем родителям рекомендую этого доктора!
Надя
Волошина Лидия Георгиевна! Низкий Вам поклон за наших детей! Живы, здоровы. Сами помните, что было?. Вам от всего сердца здоровья, терпения, счастья! Дай Бог вам удачи! Очень любим и ценим.Спасибо. Рекомендуем.