Сторінка 4. Лікарі у Дніпрі (Новокодацький район)

О.В.
Лікар компетентний. Все вислухала, провела огляд дитини, призначила дообстеження. Прописала ліки для усунення основної проблеми. Лікування виявилося ефективним. Буду в подальшому спостерігатися, та рекомендуватиму усім знайомим.
07 лютого '20 г.
Віка
Дуже людяна, і приємна у спілкуванні. Уважно вислухала, пояснила все необхідне і відповіла на всі питання. Що важливо, зосередилася не на діагнозі з яким прийшла, а на суті проблеми, яка виявився в зовсім іншому. Фахівця однозначно рекомендую!
24 лютого '20 г.
Игорь
Все пояснила, призначила лікування. Розклала все по поличках. Дуже задоволені, як і я, так і мій малюк. Уже почали робити процедури, будемо продовжувати лікуваться лише в цього чудового фахівця. Вже давно рекомендую усім знайомим.
04 березеня '20 г.
Федір
Надзвичайно комунікабельна лікар, вміє не тільки заспокоїти, але і підбадьорити. Легко і невимушено знаходить спільну мову з дітьми. Також, лікар надала хорошу консультацію. Я дуже задоволена візитом. Обов'язково прийдемо ще!
18 лютого '20 г.
Невролог дитячий, психолог
Лікар надає допомогу дітям з неврологічними захворюваннями. Для уточнення діагнозу призначає лабораторні аналізи, УЗД, нейросонографію, КТ або МРТ. Успішно лікує епілепсію, гіперактивність, ДЦП, черепно-мозкові травми, синдром дефіциту уваги і системні розлади.
Педіатр
Викликати лікаря додому
Лікар спеціалізується на виявленні, профілактиці та лікуванні захворювань у дітей та підлітків. Займається оформленням медичної документації, складанням календаря щеплень, підбором дієти для дітей. Приймає пацієнтів з гастритом, шкірними висипаннями, бронхіальну астму, хронічний бронхіт, кір, вітрянку, скарлатину, ГРВІ.
УЗД-фахівець, педіатр
21 рік досвіду
Лікар УЗД-діагностики, проводить прийом дорослих і дітей, має першу лікарську категорію. Проводить ультразвуковий скринінг стану роботи органів і систем дитини, залоз, що виробляють гормони (щитовидна, вилочкова і ін.), Нейросонографію. Завідувач діагностичного відділення в одній з дитячих лікарень нашого міста.
Акушер-гінеколог
Сертифікований фахівець з кольпоскопії, проводить діагностику і лікування патологій шийки матки, використовуючи для цього сучасні методи (кольпоскопія, біопсія шийки матки, електрична коагуляція, радіохвильове лікування патологій шийки матки).
УЗД-фахівець
Лікар ультразвукової та функціональної діагностики вищої категорії, проводить проведення УЗД серця, нейросонограма, ЕКГ і ЕЕГ (електрокардіограми та енцефалограми), дупплеского сканування судин. Підвищує професійний рівень за допомогою участі в міжнародних конгресах і конференціях.
Записатися на прийом2 онлайн записи
УЗД-фахівець
УЗД-спеціаліст першої кваліфікаційної категорії надає послуги проведення діагностичних досліджень внутрішніх органів у дорослих і дітей. Виконує всі процедури сонологіческого профілю. Досліджує за допомогою УЗ-технологій черевну порожнину, ендокринну та сечостатеву систему, м'які тканини і суглоби. Крім того, проводить нейросонографію, тобто ультразвукове дослідження головного мозку дитини. Консультує з приводу проведення процедур, розшифровує результати УЗД і ставить попередній діагност.
Акушер-гінеколог, гінеколог, УЗД-фахівець
Лікар гінеколог першої категорії, проводить спеціалізований прийом з безпліддя, патології шийки матки (в т.ч.кольпоскопія), радіохвильові методи лікування («Фотек», Dr.Oppel »), ультразвукову діагностику гінекологічних захворювань. Займається діагностикою та лікуванням гінекологічних захворювань, в тому числі корекцією дисгормональних порушень.
Ендокринолог
Лікар проводить амбулаторний прийом пацієнтів із захворюваннями ендокринологічної системи. Лікує цукровий діабет, дифузний токсичний зоб, ожиріння, акромегалію, хворобу Аддісона та аутоімунний тиреоїдит. Здійснює консультативний прийом в клініці.
31 рік досвіду
Доктор Фурман Ірина Михайлівна займається ультразвуковими діагностичними дослідженнями. Спеціалізується також в рентгенології. Бере участь в діагностиці хвороб внутрішніх органів травної та сечостатевої систем. Крім того, досліджує стан залоз внутрішньої секреції. Надає послуги консультування, розшифровки результатів УЗД. У роботі практикує індивідуальний підхід, детально розповідає про майбутню процедуру, морально готує пацієнта.
Хірург
Лікар спеціалізується на лікуванні різних захворювань хірургічними методами. Виконує висічення анальної тріщини, лазерне видалення атероми та папілом. Проводить операції з видалення міжхребцевої грижі. Лікує врослий ніготь, грижі, варикозну хворобу, геморой та інші хвороби.