Лікарі стоматологи у Дніпрі (Новокодацький район)

Замечательный стоматолог.
27 травня '19 г.
Сергей
Реставрацию особой сложности доверил большому мастеру в стоматологии -доктору Богдан Сергею. Ивановичу. С тех пор обращаюсь за стоматологической помощью только к нему. Все мои родственники тоже пользуются его услугами. Он лучший. Рекомендую.
08 лютого '17 г.
Андрей Леонидович лечил зубы моему сыну. Мы с мужем очень довольны и результатом, и тем как он нашел общий язык с маленьким пациентом. В стоматологическом кресле Назарчик сидел очень спокойно. В настоящее время зубки здоровы, и мы конечно, соблюдаем все рекомендации врача.
26 лютого '17 г.
Анастасия
Посещаем врача регулярно. Благодаря его стараниям у ребенка совершенно нет проблем с зубами.
11 жовтня '16 г.
Стоматолог
Лікар-стоматолог, спеціалізується на підлітковій та дорослій терапевтичній стоматології. Працює з каналами за сучасними методиками і технологіями (Ендомотор, гаряча гутаперча, апекс-локатор), відновлення і реставрація зубів будь-якої складності; корекція прикусу.
Стоматолог-ортопед
Лікар стоматолог-ортопед, спеціалізується на підліткової та дорослої стоматології. Використовує в лікуванні адгезивні технології. Є досвід в протезуванні зубів.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 8