Лікарі діагности у Дніпрі (Новокодацький район)

Людмила Геннадьевна специалист с большой буквы, спасибо Вам за качественный прием, профессиональный подход, внимательность. Очень удобно что есть и осмотр и узи которое качественно выполнено
30 листопада '-1 г.
Ванда
Лікар дуже уважна, компетентна і доброзичлива. Вона не призначала нічого зайвого, а те, що все таки призначила, дійсно допомогло. В подальшому буду звертатися лише до неї. Рекомендую цього видатного спеціаліста усім близьким та знайомим!
27 лютого '20 г.
Злата
Мені дуже сподобалося, все дуже чудово, сама вже всім рекомендую лікаря. Як людина дуже приємна, з такою людиною хочеться спілкуватися. Сподобалося, що все було чітко, по справі, не було зайвих слів, фраз. Лікар все пояснила, розповіла.
18 лютого '20 г.
Кардіолог дитячий, УЗД спеціаліст
Проводить загальний огляд, аускультацію, перкусію, оцінку результатів функціональних досліджень в кардіології, проводить електрокардіографічні дослідження у дітей, профілактичні огляди дітей і підлітків, які професійно займаються спортом.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 9
Консультація 550/500 грн.
Гінеколог, гинеколог-ендокринолог, УЗД-фахівець
Лікар займається виявленням та лікуванням гінекологічних патологій. Спеціалізується на профілактиці та корекції дисгормональних порушень. Виконує відеокольпоскопію та УЗД органів малого тазу. Проводить аспіраційну біопсію порожнини матки. Лікує безпліддя, клімакс та запальні захворювання органів малого тазу.
УЗД-спеціаліст
31 рік досвіду
Лікар УЗД вищої кваліфікаційної категорії, проводить ультразвукові дослідження органів черевної порожнини, сечовидільної та статевої систем, щитовидної і молочних залоз, лімфовузлів, м'яких тканин.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 9
Кардіолог
Лікар проводить діагностику та лікування таких захворювань, як гіпертонії, серцева недостатність, підвищений рівень холестерину, міокардит, кардіоміопатії, ішемічна хвороба серця, стенокардії. Займається реабілітацією після інфаркту та інсульту.
Записатися на прийом4 онлайн записи
Сонолог
Лікар спеціалізується на функціональній діагностиці. Виконує доплерометрію судин шиї та спини. Займається зняттям та розшифровкою електрокардіограм. Проводить УЗД м'яких тканин, нирок, сечового міхура, молочних залоз та наднирників. Регулярно підвищує кваліфікацію на курсах з функціональної діагностики.
УЗД-фахівець, педіатр
21 рік досвіду
Лікар УЗД-діагностики, проводить прийом дорослих і дітей, має першу лікарську категорію. Проводить ультразвуковий скринінг стану роботи органів і систем дитини, залоз, що виробляють гормони (щитовидна, вилочкова і ін.), Нейросонографію. Завідувач діагностичного відділення в одній з дитячих лікарень нашого міста.
УЗД-фахівець
Лікар ультразвукової та функціональної діагностики вищої категорії, проводить проведення УЗД серця, нейросонограма, ЕКГ і ЕЕГ (електрокардіограми та енцефалограми), дупплеского сканування судин. Підвищує професійний рівень за допомогою участі в міжнародних конгресах і конференціях.
Записатися на прийом2 онлайн записи
УЗД-фахівець
УЗД-спеціаліст першої кваліфікаційної категорії надає послуги проведення діагностичних досліджень внутрішніх органів у дорослих і дітей. Виконує всі процедури сонологіческого профілю. Досліджує за допомогою УЗ-технологій черевну порожнину, ендокринну та сечостатеву систему, м'які тканини і суглоби. Крім того, проводить нейросонографію, тобто ультразвукове дослідження головного мозку дитини. Консультує з приводу проведення процедур, розшифровує результати УЗД і ставить попередній діагност.
31 рік досвіду
Доктор Фурман Ірина Михайлівна займається ультразвуковими діагностичними дослідженнями. Спеціалізується також в рентгенології. Бере участь в діагностиці хвороб внутрішніх органів травної та сечостатевої систем. Крім того, досліджує стан залоз внутрішньої секреції. Надає послуги консультування, розшифровки результатів УЗД. У роботі практикує індивідуальний підхід, детально розповідає про майбутню процедуру, морально готує пацієнта.
Функціональний діагност
Лікар спеціалізується на функціональній діагностиці. Виконує ультразвукове дослідження щитовидної залози, нирок, печінки, молочних залоз, сечового міхура та надниркових залоз. Проводить доплерометрію судин спини та шиї. Займається зняттям та розшифровкою електрокардіограми.