Сторінка 2. Лікарі діагности (УЗД-діагност) у Дніпрі (Центральний район)

Людмила Ивановна профессионал с большой буквы. Отношение и обращение на высшем уровне, всегда все обьясняет в деталях, отвечает на все вопросы. Очень рекомендую и выражаю свою благодарнсоть!
30 листопада '-1 г.
Замечательный специалист. Случайно попала на консультацию. С первого взгляда поставила диагноз и подарила надежду. Очень внимательная и добрая. Спасибо Вам огромное
20 квітня '19 г.
Любовь
Очень грамотный и толковый доктор .Была у многих узистов , и в итоге , смело рекомендую Яцубу .
30 листопада '-1 г.
Грамотный специалист. Приемом осталась довольна. Рекомендую :-)
07 червеня '17 г.
УЗД-спеціаліст
Лікар вищої категорії, проводить різноманітні ультразвукові дослідження: щитовидки, органів черевної порожнини, молочних залоз, органів малого таза, суглобів, калитки та інших.
Дніпро ул. Шолом Алейхема, 4/26 м.Вокзальна3916
Акушер-гінеколог
УЗД-фахівець
Лікар УЗД-діагност, володіє методами дослідження серцево-судинної системи, головного мозку, органів черевної порожнини і заочеревинного простору (УЗД, електроенцефалографія, ехокардіографія, електрокардіографія).
Записатися на прийом4 онлайн записи
31 рік досвіду
Доктор Фурман Ірина Михайлівна займається ультразвуковими діагностичними дослідженнями. Спеціалізується також в рентгенології. Бере участь в діагностиці хвороб внутрішніх органів травної та сечостатевої систем. Крім того, досліджує стан залоз внутрішньої секреції. Надає послуги консультування, розшифровки результатів УЗД. У роботі практикує індивідуальний підхід, детально розповідає про майбутню процедуру, морально готує пацієнта.
Записатися на прийом1 онлайн запис