Золотарьов Олександр Іванович

Терапевт, Медичний психолог, УЗД-фахівець
Лікар вищої категорії
Викликати лікаря додому
Доктор Золотарьов Олександр Іванович спеціалізується в області терапевтичних захворювань, є психологом, а також володіє навичками проведення ультразвукового дослідження. В процесі діагностики аналізує результати ЕКГ, УЗД, рентгенографії. Займається лікуванням хвороб серця, шлунково-кишкового тракту, нервової, ендокринної, дихальної та урогенітальної систем.

ольга
СУПЕР ДОКТОР!Иэтим все сказано!
Оля
Была вчера на приёме у Александра Ивановича! Все понравилось, все объяснил в доступной форме! РЕКОМЕНДУЮ ВСНМ!!!!!
29 травня '18р.
Александр Иванович,это замечательный человек, отличный специалист,всегда расскажет,подскажет,что делать в той или иной ситуации!Вообщем,шикарный человек,отличный специалист!!!!!!!!;
ольга
18 квітня '18р.
Александр Иванович!Это очень хороший человек,отличный специалист,отзывчивый,вникает в суть проблемы,даёт дельные советы!Рекомендую всем!
Саша
Огромное спасибо Александру Ивановичу за прекраснейшую консультацию на дому. Настоящий доктор! Очень компетентный, внимательный, действительно вникает в проблему. Сколько буду жива и буду жить в Харькове, буду посещать и приглашать на консультации только Александра Ивановича! Спасибо Вам, Доктор!

• 2000 р. — Харківський державний медичний університет, медичний факультет;
  • 2002 р. — інтернатура за фахом "Анестезіологія".

• 2007 р. — спеціалізація "Організація і управління охороною" здоров'я;
  • 2013 р. — спеціалізація "Краніосакральна терапія 1", "Краніосакаральна терапія 2"
  • 2014 р. — стажування в Німеччині за програмою "Fit for Partnership with Germany";
  • 2015 р. — спеціалізація "Медична психологія"
  • 2015-2016 рр. — асистент кафедри психіатрії, наркології, неврології і психології ХНУ їм. В.Н. Каразіна;
  • 2015 р. — курс удосконалення "Психотравматологія-1", Університетська клініка Психотерапії і Психосоматики, м. Дрезден;
  • 2016 р. — спеціалізація "Ультразвукова діагностика";
  • 2017 р. — спеціалізація "Терапія";
  • 2017 р. — практичний семінар EMDR, курс удосконалення "Психотравматологія 2";
  • 2017 р. — стажування в США за програмою SABIT.