Чубенко Наталія Іванівна

Терапевт, сімейний лікар
лікар вищої категорії
Викликати додому
Сімейний лікар загальної практики надає кваліфіковану лікувально-діагностичну допомогу в усіх випадках захворювань (ГРВІ та різні простудні захворювання, хвороби серцево-судинної системи і шлунково-кишкового тракту, неврологічні проблеми і т. д.). Визначає і застосовує об'єктивні методи обстеження

Лікар працює в клініках:

Яна
Хочу висловити подяку лікарю Чубенко Наталії Іванівні та відзначити її належний професійний рівень та чуйний підхід при обстеженні та призначенні лікування. Будучи провізором, підтверджую ефективність комплексу призначених препаратів та загальних рекомендацій.
Дуже чуйні лікарі
Очень доброжелательная и приятная врач, и просто замечательный человек! Я была приятно удивлена отношению к пациентам.
Сергій
Хороший прийом, я зміг вчсно звернутися у клініку та отримати хорошу і повну консультацію, також треба відзначити швидку організацію медикаментів, дякую
Наталія
Прекрасний лікар - за незрозумілими для мене ознаками поставила підозру на гайморит, який підтвердився рентгеном Лікування, призначене лікарем, було максимально лайтове й дієве

• Полтавський медичний стоматологічний інститут, лікувальна справа, 1987 р
  • Тернопільський медичний інститут, інтернатура “Лікувальня справа, терапія”, 1988р.
  • Тернопільська державна медична академія ім.І.Я.Горбачевського спеціалізація Загальна практика-сімейна медицина 1999

• Друга науково-практична конференція «Мультидисциплінарний підхід до ведення пацієнтів з метаболічними порушеннями»
  • семінар БПР «Аритмологія – це просто. Навчання без кордонів»
  • семінар «Укрмедінфо. Основи необхідного для медичної практики».
  • семінар «Респіраторний синдром в клініці інфекційних хвороб. Сучасні методи профілактики та лікування»
  • семінар БПР «Сезонні загострення захворювань в практиці сімейного лікаря»
  • семінар БПР «Сучасний менеджмент артеріальної гіпертензії за рекомендаціями ESH 2023 року»

Терапевт, сімейний лікар надає послуги

• Консультативний прийом
  • Збір анамнезу
  • Діагностика
  • Оформлення лікарняного листа

Терапевт, сімейний лікар займається лікуванням захворювань

• ГРЗ
  • ГРВІ
  • захворювання органів дихання
  • первинні звернення терапевтичного профілю.