Жовтоштан Ігор Олексійович

Акушер-гінеколог, УЗД-фахівець
Лікар першої категорії
Викликати лікаря додому
Лікар надає комплексні послуги з діагностики та терапії гінекологічних захворювань. Веде планування вагітності, приймає пологи. Займається терапією безпліддя, запальних процесів. Проводить комплексну діагностику, відстежує стан плода.

На своем личной опыте убедилась в том, что не нужно слепо доверять одному врачу. В районной поликлинике, при плановом осмотре, на 18 недели беременности, мне сказали, что в ребенка отклонения от номы. Я была в шоке, не знала куда себя, что делать и куда бежать. Знакомая посоветовала обратиться в клинику «Viva» к акушеру-гинекологу Игорю Алексеевичу. Проведя осмотр и ультразвуковое исследование врач меня успокоил, с моим ребенком все в порядке. До конца беременности я наблюдалась только у него. Благодаря этому врачу, моему сыну уже полгода.

• У 2007 р. — закінчив Дніпропетровську державну медичну академію.
  • У 2010 р.- пройшов інтернатуру і отримав сертифікат лікаря за фахом "Акушерство і гінекологія".

• У 2012 р — пройшов курси ТУ "Невідкладна допомога в акушерстві та гінекології", ДЗ "ЗМАПО МОЗ України".
  • У 2012 р — отримав другу кваліфікаційну категорію. ДЗ "ЗМАПО МОЗ України" ПАЦ "Акушерство і гінекологія".
  • 2015 р. — ДЗ "ЗМАПО МОЗ України" ТУ "Поліклінічна урологія".
  • У 2015 г. — на базі НМАПО ім. П. Л. Шупика, пройшов курси ТУ "Основи репродуктології".
  • 2015 р. — ДЗ "ДМА МОЗ України" ПАЦ "Акушерство і гінекологія".
  • У 2016 року — отримав першу кваліфікаційну категорію.
  • У 2018 р. — ДУ "ЗМАПО МОЗ України" ТУ "Організація розгортання і роботи лікарень в надзвичайних ситуаціях".
  • 2010–2018 рр. — щомісячні переривчасті курси для лікарів акушерів-гінекологів Дніпропетровської області.
  • У 2018 р. — пройшов курси ТУ "Кольпоскопія" на базі навчального центру ендоскопічної хірургії "Ендофорс".
  • У 2019 р. — на базі Української військово-медичної академії (УВМА), отримав сертифікат за спеціальністю "Ультразвукова діагностика".

Участь в наукових конференціях

• У 2012 р. — брав участь в роботі національного циклу семінарів "Репродуктивні аспекти покращення демографічної ситуації в Україні" м. Дніпропетровськ.
  • У 2010 р. — брав участь в V Міжнародній науково-практичній конференції "Запланована вагітність — запорука народження здорової дитини".
  • У 2010 р. — пройшов навчальний курс з питань планування сім'ї та репродуктивного здоров'я, USAID JCI, проект "Разом до здоров'я"
  • У 2010 р. — брав участь в круглому столі, заснованого на доказовій медицині, на тему "Протизаплідні таблетки прогестагенну ряду", USAID JCI, проект "Разом до здоров'я".
  • У 2011 р. — брав участь в науково-практичній конференції "Вагітність високого ризику", м. Київ.
  • 2011 р. — брав участь в роботі національного циклу семінарів "Актуальні питання розвитку сімейної медицини
  • в Україні "НМАПО Шупика.
  • У 2011 р. — брав участь у тренінгу "Безпечне материнство і ефективний перинатальний догляд" м. Дніпропетровськ.

• Асоціація акушер-гінекологів.
Схожі спеціалісти: