Жегулович Володимир Генріхович

Гінеколог
Лікар вищої категорії
Кандидат медичних наук
Доктор Жегулович Володимир Генріхович, кандидат медичних наук, спеціаліст вищої кваліфікаційної категорії. Спеціалізується в області гінекології. Консультує пацієнтів з питань проблем зачаття і виношування, присутній на пологах. Займається діагностикою жіночої репродуктивної системи, лікує інфекційні захворювання, кісти яєчників, вивчає патологічні процеси. Є членом міжнародної асоціації акушерів-гінекологів.

Альона
Володимир Генріхович справжній Лікар від Бога! Спасибі Вам, дорогий Лікарю, за прекрасно проведену операцію(26.08.17), Ви мене врятували,я дуже Вам вдячна за це. Дякувати богу, я потрапила саме до Вас. Бажаю Вам всього найкращого,міцного здоров'я,щедрих божих благословінь! З величезною повагою та вдячністю, Альона
08 квітня '17р.
Загремела я в больницу с внематочной. И мне повезло, что мной занялся Владимир Генрихович. Профессиональный хирург, золотой человек, умничка. Спасибо ему огромное и дай Бог ему здоровья.

• 1982 р. — НМУ ім. Богомольця
  • Науковий ступінь – Кандидат медичних наук

• Стажування по лапароскопії в гінекології, гістерорезектоскопії, хірургії тазового дна, онкогінекології, репродуктології в провідних клініках України, Росії, Польщі, Данії;
  • Виступи на з'їздах, конференціях і симпозіумах — щорічно.

• 2001 — 2011 рр.- член Президіума Правління Асоціації акушерів — гінекологів України;
  • Член Міжнародної асоціації акушерів — гінекологів.