Мироненко (Зеленько) Ольга Сергіївна

Акушер-гінеколог, лікар УЗД
Лікар другої категорії
Лікар спеціалізується на діагностиці та лікуванні безпліддя, а також захворювань сечостатевої системи. Займається медичним наглядом за перебігом вагітності, визначає стан плода, приймає пологи. Надає лікарську допомогу у родовому процесі, допомагає у післяпологовий період.

Київ вул. Деміївська, 13, оф. 3 м.Деміївська119м.Голосіївська135

Хочу висловити свою подяку Ользі Сергіївні. Допомогла вирішити мою проблему, з якою бігала по різних лікарях не один місяць. А тут потрапила в Верум за рекомендацією подруги, вже не сподівалася, що все налагодитися, а мені допомогли. Одним словом, спасибі!

• 2009-2010рр. — Вінницький Національний медичний університет ім.М. І.Пирогова — лікувальний факультет;
  • 2010-2015рр. — Національний медичний університет їм О.О.Богомольця — лікувальний факультет;
  • 2015-2018рр. — Інтернатура за фахом " Акушерство і Гінекологія" в Національній медичній академії післядипломної освіти ім. П.Л. Шупика на базі Київського міського пологового дому №1.

Акушер-гінеколог, лікар УЗД надає послуги

• консультативний прийом
  • ультразвукове дослідження органів малого тазу
  • ведення вагітності
  • лікування запальних захворювань репродуктивної системи
  • корекція менструальних порушень
  • підбір засобів контрацепції
  • визначення ризику розвитку онкологічних захворювань
  • біопсія новоутворень шийки, піхви і вульви