Зайченко Ганна Михайлівна

Гастроентеролог
Лікар другої категорії
Анна Михайлівна спеціалізується на діагностиці та лікуванні захворювань шлунково-кишкового тракту. Доктор лікує панкреатит, гастрит, хронічний гепатит, лактозною непереносимість, лямбліоз, аскаридоз, статоз печінки та ін. Дає рекомендації по харчуванню з складанням дієти.

Надя
У меня с пищеварением неполадки были, весьма неприятная проблема, но Анна Михайловна достаточно быстро меня от нее избавила. С самого начала был дружественный настрой и заинтересованность. Я прошла обследования, которые она потребовала, потом начала лечиться по выбранной схеме. Это дало свои результаты, по ощущениям очень быстро поняла, что иду на поправку. Спасибо за помощь.
Сергей
Зайченко Анна Михайловна - отличный специалист, проходил у нее гастроскопию. Процедура неприятная, но не такая ужасная, как о ней отзываются многие люди. На различного рода процедуры только к ней.Рекомендую
Люда
Очень приятная и отзывчивая!!! Прекрасный специалист !!!

• 2009 р. — НМУ ім. О.О. Богомольця;
  • 2011 р. — інтернатура сімейна медицина — загальна практика", НМУ ім. О.О. Богомольця;
  • 2013 р. — спеціалізація з терапії;
  • 2013 р. — спеціальність з гастроентерології.

• 2014 р. — «Надання медико-психологічної допомоги дітям, підліткам та їхнім родичам»;
  • 2015 р. — «Фітотерапевтичні та гомеопатичні засоби»;
  • 2015 р. — «Наукові основи та сучасні методи фітотерапії»;
  • 2016 р. — "Загальна практика — сімейна медицина";
  • 2017 р. — «Сучасні підходи при наданні ефективної допомоги при вагітності та народженні дитини»;
  • 2018 р. — "Актуальні питання фармакодинаміки та фармакокінетики фармакологічно активних речовин в лікувальних формах".

• Член Української гастроентерологічної асоціації;
  • Член Українського Клубу панкреатологів;
  • Член Київського товариства гастроентерологів;
  • Робота в проекті UNICEF.