Ущіна Ольга Олександрівна

Гастроентеролог
Лікар Ущіна Ольга Олександрівна спеціалізується на гастроентерології. Консультує з питань травних розладів. Проводить діагностику, призначає лікування при гострих і хронічних гастритах, виразках, панкреатитах, функціональних порушеннях біліарного тракту. Спостерігає пацієнтів протягом усієї терапії, становить індивідуальну дієту.

Очень внимательный врач, помогла разобраться в проблеме и назначила лечение! Всем советую!
Лиза
Составила мне диету, на которой я совершенно не чувствую себя "обделенной". Знаю, что больна, но благодаря Ольге Александровне получается не заострять на этом внимание, а просто проходить лечение и жить в свое удовольствие
Дмитрий
Очень внимательная, хороший специалист. Благодарю за проделанную работу.

• 2008 р. — Дніпропетровська державна медична академія;
  • 2010 р. — інтернатура за фахом "терапія" на базі міської лікарні №9, м. Дніпродзержинськ;
  • Спеціалізація по гастроентерології на базі ГУ "Дніпропетровська медична академія".