Угнівенко Сергій Вікторович

Анестезіолог
Лікар першої категорії
Доктор Угнівенко Сергій Вікторович спеціаліст першої кваліфікаційної категорії. Консультує пацієнтів до і після операційного втручання. Пропонує пацієнтам загальний наркоз, місцеву анестезію і епідуральну. Володіє всіма способами введення анестезії.

Когда мне делали кесарево сечение, этот врач делал мне эпидуральную анестезию. Этот метод анестезии мы выбрали из-за ряда причин: минимальное воздействие на ребенка, быть в сознании весь период операции и сразу же увидеть своего ребенка. Спасибо доктору за помощь, теперь я счастливая мама.
Сергей Викторович делал мне общую анестезию, когда мне удаляли аппендицит. Операция прошла успешно, без осложнений. Я ничего не чувствовала. Отходила от наркоза недолго, неприятных ощущений не было. Угнивенко Сергей Викторович как врач меня полностью устроил.

• 2004 р. — НМУ ім. О. О. Богомольця (факультет підготовки лікарів для Збройних Сил України — лікувальна справа);
  • 2006 р. – інтернатура за спеціальністю анестезіологія на базі Харківської медичної академії післядипломної освіти.