Томкова Валентина Степанівна

Акушер-гінеколог
Завідуюча відділенням
лікар вищої категорії
Викликати додому
Виконує широкий спектр лікувально-діагностичних гінекологічних процедур.

Світлана
Хороший лікар, дає правильну, об'єктивну інформацію про стан здоров'я. Детальний огляд та грамотно розписане лікування говорить про кваліфікацію спеціаліста. Задоволена роботою цього чудового лікар! Рекомендую!
Ніна
Лікар дійсно професіонал своєї справи. Людина, яка перевернув мої уявлення про лікарів взагалі. Раніше з недовірою ставилася до ескулапів, але потрапивши на прийом до Валентини Степанівни, швидко змінила думку. Дуже хороший фахівець! Рекомендую!

• 1993-1999 рр. — Вінницький державний медичний університет. М.І. Пирогів.
  • 1999-2001 рр. — Інтернатура з акушерства та гінекології на базі Вінницької клінічної районної лікарні та відділення акушерства та гінекології Вінницького державного медичного університету імені М.І. Пирогова.

• 2001-2003 рр. — Клінічна ординатура з акушерства та гінекології на базі Вінницької обласної клінічної лікарні імені М.В.Пирогова та кафедри акушерства та гінекології Вінницького державного медичного університету імені М.І.Пирогова.
  • 2014 р. — «Основи медицини плоду».
  • 2017 р. — «Репродуктивна ендокринологія».
  • 2018 р. — «Ультразвукова диференціальна діагностика об'ємної патології матки та придатків у невідкладній гінекологічній практиці».
  • 2019 р. — «Офісна істерія та лапароскопія в гінекології», «Лабораторна діагностика в акушерстві та гінекології», «Вакуумна екстракція плоду», «Профілактика загрозливих для життя станів в акушерстві та гінекології».
  • 2020 р. — «Вивчення та вдосконалення практичних навичок в акушерстві, гінекології та репродукції (ДРТ. Трансвагінальна пункція, ембріотрансфер та внутрішньоматкова інсемінація. Лабіопластика).
  • 2022 р. — «Актуальні питання акушерства та гінекології у воєнний час».
  • Неодноразово регулярно бере участь у конференціях, симуляційних тренінгах та майстер-класах.

Лікар акушер-гінеколог надає послуги

• консультативний прийом;