Ткачук Любов Анатоліївна

Ендокринолог
лікар вищої категорії
кандидат медичних наук
Лікар ендокринолог вищої категорії, кандидат медичних наук. Надає послуги з лікування захворювань ендокринної системи, лікує цукровий діабет, дифузний і вузловий зоб, аутоімунний тиреоїдит, веде пацієнтів з йододефіцитом. Закінчила Чернівецький державний медичний інститут.

Всегда приятно иметь дело с опытным и культурным врачом. Побольше бы таких врачей, как Ткачук – точный диагноз поставила и грамотное лечение назначила, я себя так хорошо давно не чувствовала. Отличный эндокринолог!
Тамара
Очень внимательна, тактична, вежлива и приятна в общении. Доктор Ткачук это врач от Бога. Диагноз с первых минут приема установила, назначила необходимое лечение. Рекомендую ее как очень хорошего специалиста.
Валерия
Наблюдаюсь у Любови Анатольевны на протяжении двух лет. Очень хороший эндокринолог.

Спеціаліст займається лікуванням таких захворювань

• патологій щитовидної залози (тиреоїдити різної етіології, вузловий зоб, дифузний зоб, з порушеннями функції і без);
  • цукровий діабет 1 і 2 типів;
  • захворювання гіпоталамо-гіпофізарної системи;
  • патологія надниркових залоз;
  • екстрагенітальна ендокринна патологія у вагітних;
  • йододефіцитні стани; дорослих.

• 1992 р. -  Черновецький державний медичний інститут, лікувальний факультет.
  • 1999 р. - клінічна ординатура на кафедрі ендокринології Київського державного медуніверситету
  • Науковий ступінь – Кандидат медичних наук