Таран Наталія Миколаївна

Педіатр
Доктор Таран Наталія Миколаївна займається питаннями педіатрії. Лікар здійснює діагностику дитячих захворювань, призначає необхідне обстеження та визначає відповідне лікування. Таран М.М. спеціалізується на проблемах соматичних захворювань у дітей і питаннях дієтології та ендокринології. Лікар надає допомогу при порушеннях харчування і обміну речовин у дітей починаючи з самого раннього віку.

Очень хороший доктор. Высокий профессианализм. Индивидуальный подход к пациенту. Главное, что Наталья Николаевна сразу объяснила нам нашу проблему и оказала помощь в ее решении.
Мне очень понравилась доктор Таран. Доверие ребенка завоевала с первых минут приема. Провела эффективное лечение и рассказала, как предотвратить возникновение болезни в дальнейшем. Спасибо за помощь.
16 травня '16р.
Квалифицированный специалист, знающий свое дело. Лечение нам помогло и это самое главное. Большое спасибо за помощь.

• Вчений ступінь — кандидат медичних наук