Судакевич Сергій Миколайович

Анестезіолог
Лікар-анестезіолог спеціалізується в галузі підтримання життєздатності пацієнтів під час кардіохірургічних оперативних втручань. Підтримує процес штучного кровообігу, застосовує методи гемокоррекции, контролює стан пацієнтів при серцево-судинної і дихальної недостатності. Автор 9 наукових публікацій, запатентував 3 винаходи. Учасник клінічних випробувань медичних препаратів. Активний учасник профільних міжнародних конференцій.

Надежда
Рада что на операции за моим состоянием следил именно этот человек. С первого взгляда вызвал доверия и знаете я в нем не ошиблась !
Тимур
Первоклассный специалист. Рекомендую Сергея Николаевича, как отличного анестезиолога!

• Національний медичний університет ім. О. О. Богомольця — лікувальна справа;
  • Інтернатура за спеціальністю «Невідкладні стани та медицина катастроф» на базі Київської міської станції швидкої медичної допомоги.

• Спеціалізація з анестезіології та інтенсивної терапії на базі Національної медичної академії післядипломної освіти ім. П. Л. Шупика

• Дійсний член Всесвітньої організації екстракорпоральної підтримки життєдіяльності (Extracorporeal life support organization (ELSO).