Слободян Наталя Сергіївна

Акушер-гінеколог
Лікар-гінеколог першої категорії. Область професійної спеціалізації — рання діагностика і лікування патологій шийки матки (дисплазія, ерозія), папіломавірусної інфекції, інфекційних захворювань жіночих статевих органів. Володіє методами відеокольпоскопії, лазерної та радіохвильової терапії. Надає консультації з питань планування сім'ї. Також веде прийом дітей і підлітків. Проводить огляди на гінекологічному кріслі, виявляє відхилення в фізіології статевих органів у дітей.
Консультація

Дуже позитивне враження від прийому. Лікар -професіонал. Стала на облік по вагітності через відгуки знайомих і дуже задоволена.
Светлана Романова
Переехала в Киев, но всё равно приезжаю в Днепр на плановые осмотры. Невероятно тактичная и профессиональная, вместо стресса приём проходит легко и в доверительной атмосфере. Рекомендую!
10.03.2017
30 листопада '-1р.
Обнаруженная дисплазия матки во время планового осмотра, заставила меня нервничать. Я сразу обратилась к врачу. Наталья Сергеевна уже помогала мне однажды, я не сомневаясь, сразу пошла к ней. Она, обнаружив причину недуга, сразу начала эффективное лечение. Благодаря ей, я теперь здорова.
17.03.2017
30 листопада '-1р.
С туристического слёта, дочь вернулась с повышенной температурой и болями внизу живота. Оказалось, что у неё проблемы по гинекологи. Записались к Наталье Сергеевне. Врач определила, что у дочери воспаление левого яичника. Мы добросовестно прошли весь курс лечения, теперь её здоровью ничего не угрожает.

• 2004 p. — Дніпропетровська державна медична академія за спеціальністю — Лікувальна справа;
  • 2012 p. — Харківська медична академія післядипломної освіти за спеціальністю — Акушерство і гінекологія .

• Член асоціації акушер-гінекологів України.
Схожі спеціалісти:
Акушер-гінеколог, Гінеколог-ендокринолог, УЗД-фахівець