Сливка Наталія Миколаївна

Гастроентеролог
21 рік досвіду
главный врач
Лікар вищої категорії
Лікар гастроентеролог вищої кваліфікаційної категорії, головний лікар, надає консультативні послуги з діагностики та лікування хвороб шлунково-кишкового тракту: гастриту, виразки, холециститу, панкреатит, дисбактеріозу. Займається терапією вірусних гепатитів і жовчнокам'яної хвороби, цирозу печінки. Спеціаліст в фіброгастродуендоскопії, гастроскопії і дуоденальному зондуванні. Сливка Наталія Миколаївна займається науковою діяльністю, є постійним учасником медичних семінарів і конференцій.

Виталий
Грамотный, вежливый, крайне ответственный специалист.
Інна
Найкращий спеціаліст і фахівець.
Один из самых лучших врачей Киева. Диагност отличный. После ее лечения я забыла про боли в желудке (до этого меня лечили 7лет другие врачи). Очень вежливая и заботливая. Рекомендую этого врача всем.

• 2002 р. — Буковинський державний медичний університет, спеціальність «Лікувальна справа»;
  • 2004 р. — Київська медична академія післядипломної освіти, лікар — терапевт;
  • 2005 р. — спеціалізація з гастротерології, "МКЛ № 8", кафедра гастроентерології та дієтології;
  • 2012 р. — спеціалізація з охорони здоров'я (головний лікар).

• 2003 р. — передатестаційний цикл з терапії при НМАПО ім. П. Л. Шупика;
  • 2007 р. — передатестаційний цикл з гастроентерології при НМАПО ім. П. Л. Шупика;
  • Неодноразові відвідування міжнародний конференцій з питань лікування гепатитів та цирозу печінки (2010 р. — Копенгаген; 2011 р. — Таллінн; 2012 р. — Барселона; Нью-Йорк; 2013 р. — Амстердам, Кіпр).