Сивко Данна Андріївна

Трихолог, реабілітолог, валеолог
Лікар Сивко Данна Андріївна надає первинні консультації трихолога щодо лікування різних захворювань волосся і шкіри голови. Виконує огляди волосяного покриву і діагностичні тести. Проводить лікувальний масаж голови. Має великий досвід в усуненні таких проблем, як себорея (лупа), гетерохромія (різне забарвлення волосся), алопеція (облисіння) і ксероз (сухість) шкіри. Регулярно підвищує кваліфікацію.

Виталий
29 квітня '17р.
У меня появилась очень обильная перхоть. Стыдно даже головой встряхнуть, чтобы не посыпался белый снег. Хочу отдать должное профессионализму Данны Андреевны . Она быстро определила причину и провела очень эффективное лечение. Здоровью и красоте моих волос, благодаря Данне Андреевне теперь ничего не угрожает.
15 квітня '17р.
У меня в роду никогда лысых не было. Я начал очень резко терять свою шевелюру. Обратился за профессионально помощью к Данне Андреевне, хоть и думал, что возможно уже и поздно. Врач с пониманием отнеслась ко мне, провела диагностику и расписала схему лечения. Волосы постепенно стали укрепляться и перестали выпадать.Утверждаю – Сивко толковый, грамотный специалист. Спасибо ей за помощь.

• 1998 р.- Академія Долорес Кандрашової, м. Москва;
  • 2009 р.- Київський національний університет культури і мистецтв, факультет "Індустрії краси".

• Регулярно підвищує кваліфікацію (раз на 6 місяців) в Одесі, Києві, Дніпропетровську, Миколаєві.
Схожі спеціалісти:
Уролог, Венеролог, Трихолог