Гедзь Тетяна Віталіївна

Дерматовенеролог, Дитячий дерматолог, Трихолог
Лікар другої категорії
Лікар-дерматовенеролог, дитячий дерматолог, має другу категорію, спеціалізується на діагностиці та лікуванні захворювань шкіри, венеричних патологій. Тетяна Віталіївна не тільки лікує хвороби, але відстежує причини, які їх спровокували. Приймає пацієнтів з акне, вугрової хворобою, контактним або атопічний дерматит, екзему.

Київ просп. Леоніда Каденюка (Гагаріна), 17-В м.Чернігівська143м.Дарниця264

У ребенка часто появляются высыпания на коже. Что я уже не делала, ничего не помогает. Обратилась за помощью к Татьяне Витальевне, облегчение наступило уже после первого использования прописанных медикаментов. Ребенок бодр и весел, не чувствует дискомфорта. Рекомендую!
Женя
Очень подробно рассказала о лечении крапивницы сына (1.10мес). В каких случаях немедленно вызывать скорую и что принимать, дабы 'обезопасить' от тяжёлой и быстрой аллергической реакции и что делать, если она таки наступила. На приеме была внимательна. Это первый врач, который мне не говорил, что это я наверное что-те то съела, потому что сын ещё на гв. Первый врач дерматолог, приемом которого осталась довольна. Лечение продолжаем, но вижу, что сыну уже легче. Рекомендую! И благодарю!

• 2012 р. — Вінницький національний медичний університет імені Н.И. Пирогова за фахом "Лікувальна справа".

• 2014 р. — Національну медичну академію післядипломної освіти імені П.Л. Шупика за фахом "Дерматовенерологія";
  • 2016 р. — ТУ "Дерматоонкология" в Харківській медичній академії післядипломної освіти;
  • 2017 р. — Національну медичну академію післядипломного утворення імені П.Л. Шупика, спеціальність "Діабет";
  • 2018 р. — Національну медичну академію післядипломного утворення імені П.Л. Шупика, ПАЦ, II атестаційна категорія.

• Член Європейської академії дерматовенерології (EADV)
  • член Європейської асоціації дитячої дерматовенерології (ESPD)
  • член Міжнародної асоціації дитячої дерматовенерології (ISPD)