Шевчук Евгений Витальевич

Акушер-гинеколог, Сексолог
врач высшей категории

Станистав
Хотел бы сказать спасибо доктору сексопатологу Шевчук Евгению Витальевичу и клинике Медейра - обратились к нему с женой как к сексологу и последней инстанции, у нас были давние проблемы в совместной жизни и мы уже не знали как это решить, благодаря его деликатному подходу и профессионализму мы снова вместе во всем смыслах
Евгений Витальевич очень хороший врач! Очень жаль с то он приостановил свою деятельность как гинеколог, такого врача нужно ещё поискать, благодаря ему мы с мужем родили 2 деток! Большое ему спасибо!
Яна
Очень хороший

• 2001 р. — Медичний університет ім. Богомольця за спеціальністю акушерство та гінекологія.

• З 2016 р. — президент Благодійного фонду «Соціальне медичне партнерство»;.
  • Реалізував в рамках Благодійного фонду Всеукраїнський соціальний проект «Медицина для людей»;
  • З 2017 р. — керівник комітету охорони здоров'я «Громадської ради при Солом'янській РДА;
  • Ведучий медичного ток-шоу «Алло, лікарю!» на телеканалі «Тоніс»;
  • Постійний гість і медичний експерт ток-шоу «Стосується кожного» на телеканалі «Інтер»;
  • Автор і ведучий YouTube-каналу "Щоденник лікаря".

• Член Всеукраїнської асоціації акушерів-гінекологів.