Шеплякова Тетяна Михайлівна

Акушер-гінеколог, УЗД-фахівець
Виконує лікування патологій шийки матки: розширену відеокольпоскопію, радіохвильової деструкцію, лікування ендокринних розладів репродуктивної системи жінки. Займається питаннями підготовки і ведення вагітності, в тому числі багатоплідної вагітності. Проводить ультразвукову діагностику органів малого таза, щитовидної і молочних залоз. Консультує з питань підбору методу контрацепції.

Карина
Шеплякова Татьяна Михайловна была моим наставником во время планирования ребенка. Благодаря ей моя беременность прошло успешно и без осложнений. Спасибо.

• У 2009 році з відмінністю закінчила Донецький національний медичний університет імені М. Горького і отримала повну вищу освіту за фахом "Лікувальна справа".
  • У 2012 році закінчила інтернатуру на Кафедрі акушерства, гінекології і перинатології ФИПО ДонНМУ ім.. М. Горького і отримала звання лікаря-фахівця за фахом акушерство і гінекологія.

• 2012 р.- ТУ "Антенатальна охорона плоду".
  • 2014 р. — ТУ "Сучасна діагностика (кольпоскопічний скринінг), профілактика (вакцинація) і лікування захворювань при патології шийки матки";
  • 2015 р. — ТУ" Основи ВУЗД в акушерстві і гінекології".
  • 2018 р. — ТУ "Медично-соціальні аспекти перинатальної психології".