Сажина Діана Іванівна

Педіатр
Викликати додому
Лікар спеціалізується в області педіатрії. Веде консультативні прийоми, займається питаннями вакцинації, грудного вигодовування та термінів запровадження прикормів для дітей до року. Здійснює діагностику, лікування та профілактику загальносоматичних захворювань у дітей від періоду новонародженості до 18 років.

Святослав
Мы с женой не долго искали педиатра для нашего первенца - сразу выбрали Диану Ивановну. Она хоть и молода, но очень внимательна к детям, умеет найти к ним подход. И придерживается современных методов лечения, а не устаревших "бабушкиных" вариантов. Наши взгляды на здоровье ребенка совпадают, что очень важно.
Яна
Обращалась не раз мне очень нравится подход к ребёнку и доченька любит Диану Ивановну,до этого ходили в поликлинику сразу антибиотики и савдеп терапия,а у Дианы Ивановны современные методы.

• 1992 р. — Донецький національний медичний університет імені М. Горького за спеціальністю «Педіатрія».

• Систематичне підвищення рівня професійної компетенції.
  • Відвідування профільних конференцій та симпозіумів.
  • Вивчення зарубіжних публікацій.

Лікар-педіатр надає послуги

• вакцинація згідно з календарем та в індивідуальному порядку;
  • диспансерне спостереження дітей та підлітків;
  • робота з новонародженими;
  • запальні захворювання дихальних шляхів;
  • первинна діагностика алергій.

Лікар-педіатр займається лікуванням захворювань

• захворювання верхніх дихальних шляхів (синусити, риніти);
  • дерматити різного походження;
  • запальні захворювання ШКТ;
  • вірусні та бактеріальні інфекції.