Савельєва Галина Михайлівна

Мамолог
лікар другої категорії
Лікар спеціалізується в області мамології. Здійснює прийом дорослих та дітей з 9 років. Лікує мастит, мастопатію, різні новоутворення молочних залоз доброякісного характеру. Для уточнення діагнозу призначає УЗД молочних залоз, аналіз на онкоцитологію, мамографію. Систематично підвищує кваліфікацію на курсах за спеціальністю.

Артемий
Зверталася до цього спеціаліста за консультацією. Все пройшло супер! Лікар оглянула мене, пояснила причину моєї проблеми, призначила препарати, що особливо сподобалося. що не гормональні. Лікувалася 3 місяці. Зараз все добре. Рекомендую!
Ирина К
Дуже хороший спеціаліст! Лікувалася у неї. Ліки ефективні, та не дороговартісні. спеціаліст теж дуже порадував! Дуже ввічлива та тактовна людина. Прийом проходив у спокійній та затишній обстановці. Неодмінно прийду повторно.
Валентина Миколаївна.
Дуже вдячна лікарю Савельївій Галина Миколаївні. Хороший лікар, чуйна людина. Я звернулася до лікаря із своєю проблемою, була проведена діагностика і успішна операція.Я продовжую спостерігатися у Галини Михайлівни і Дуже їй за все вдячна.

• 2006 р. — 2012 — ОНМедУ за спеціальністю "Лікувальна справа"

• 2012 р. — вступила в інтернатуру на базі КУ ООКБ
  • 2013 р. — перевелася на базу Університетської клініки ОНМедУ
  • 2015 р. закінчила інтернатуру за спеціальністю "Лікувальна справа". Отримала сертифікат №005977 від 30 червня 2015 по №281 про лікаря — спеціаліста за фахом "хірургія"
  • 2015 р. — вступила в клінічну ординатуру на базі Університетської клініки ОНМедУ.
  • 2016 р. — проходила підвищення кваліфікації до диплома №43366823 від 28.04.2016 р. На базі Одеського національного медичного університету факультету післядипломної підготовки за спеціалізацією "онкопластичної та відновної хірургії молочних залоз — Тематичне удосконалення"
  • 2016 р. — проходила підвищення кваліфікації до диплома №43366823 від 02.12.2016 р.. На базі Національної медичної академії післядипломної освіти ім. П. Л. Шупика за спеціальністю "Онкохірургія"
  • 2016 р. — отримала сертифікат спеціаліста №6010 від 02.12.2016 р. Під № 4084 лікар за спеціальністю "Онкохірургія"
  • 2017 р. закінчила клінічну ординатуру на базі Університетської клініки ОНМедУ. Отримала посвідчення за спеціальністю "Хірургія" від 31.08.2017 р.
  • 2017 р. — почала викладати на кафедрі Хірургії з курсом онкології" на посаді асистента кафедри на базі ОООД в місті Одесі по теперішній час.
  • 2018 р. — отримала посвідчення №1323 про те, що проходила підвищення кваліфікації до диплома №43366823 від 12 квітня 2018 на базі Національної медичної
  • академії післядипломної освіти умінь П. Л. Шупика "ПАЦ по хірургії".
  • 2019 р. — отримала посвідчення №33 від 16.01.2019 року про присвоєння другої категорії за спеціальністю "Хірургія" до 16.01.2024 року.
Схожі спеціалісти:
Хірург, мамолог, проктолог, судинний хірург (флеболог)
Онколог, онкохірург, торакальний хірург, мамолог