Самошкина Наталія Михайлівна

Гінеколог
Доктор Самошкина Н. М. спеціалізується в області гінекології та акушерської справи. Працює з дітьми, підлітками та дорослими. Лікує патологію шийки матки, захворювання статевих органів різних походжень, в тому числі запального характеру, безпліддя, порушення циклу менструацій, клімактеричних розладів. Надає послуги ведення вагітності, лікування інфекційних захворювань статевих органів.

Раиса
У дочери долго отсутствовали месячные. Гинеколог Самошкина проконсультировала нас по этому вопросу. После детального обследования Наталья Михайловна предложила прием препаратов, которые внесут коррективы в гормональный фон. Вскоре месячные стали регулярными.
Самошкина меня приятно удивила своим тактом и терпением при общении с пациентом. Как гинеколог, она для меня непревзойденная.
Наталья Михайловна замечательный гинеколог. Быстро вылечила, объяснила как избежать подобных проблем в дальнейшем, я довольна.

• 1990 р. — Дніпропетровська державна медична академія.

• Асоціація лікарів акушерів-гінекологів України та Дніпропетровської області.