Сабадаха Оксана Валеріївна

Офтальмолог, офтальмолог дитячий
Лікар займається діагностикою та лікуванням захворювань очей у дорослих та дітей. В роботі використовує консервативні та оперативні методи. Лікує кон'юнктивіти, халязіон, ячмінь, кератити та інші патології. Проводить хірургічне та лазерне лікування катаракти та глаукоми. Систематично підвищує кваліфікацію на курсах за спеціальністю.

Ліля
Оксана Валеріївна - лікар від Бога. Спасибі їй величезне за професійний і душевний прийом. Буду обов'язково і надалі консультуватися у неї. Дуже доброзичлива та приємна жінка. Обов'язково пораджу своїм друзям і знайомим, та прийду ще!
Рената
Дуже сподобався лікар, все було на вищому рівні. Лікар була уважна, вона все тактовно і зрозуміло все пояснила. Запропонувала різні шляхи вирішення проблеми. Обрала один з них, і все відчуваю позитивні зміни. Дуже щаслива, що ще є такі фахівці.

• 2003 — ВНМУ ім. Н.І. Пирогова
  • 2005 р. — Клінічна ординатура

• 2015 р. — Курси контактної корекції
  • Спеціалізація дитячої офтальмології

Лікар-офтальмолог надає послуги

• Консультація,
  • огляд,
  • призначення оптичної і контактної корекції,
  • виявлення патології,
  • призначення лікування

Лікар-офтальмолог займається лікуванням захворювань

• Порушення всіх видів рефракції,
  • Захворювання переднього відділу ока,
  • Кон'юнктивіти, кератити, увеїти, блефарити, халязіон, ячмінь і т. д.
  • Захворювання і порушення очного дна, катаракта, глаукома, медикаментозне лікування.