Рабок Тетяна Миколаївна

Офтальмолог
Лікар першої категорії
Лікар спеціалізується на комплексній діагностиці та лікуванні захворювань органів зору. Проводить первинний огляд, пальпацію, збирає анамнез. Призначає додаткові методи дослідження. Лікує астигматизм, короткозорість, далекозорість, катаракту, глаукому.
Консультація

Татьяна Николаевна всегда на страже хорошего зрения. Ходила к специалисту на плановую консультацию, а оказалось, что у меня серьезная проблема. Экстренно расписали мне лечение, все уже позади. Все же стоит регулярно проходить обследование, чтобы выявлять болезни и своевременно их устранять. Хорошо, что я попала к Татьяне Николаевне, а не в обычную поликлинику.

• 2004 р. — Луганський Державний Медичний Університет.
  • 2006 р. — інтернатура за спеціальністю — офтальмологія в ЛГМУ на базі Луганської обласної клінічної лікарні, у відділенні мікрохірургії ока.
  • 2008 р. — клінічна ординатура в ЛГМУ на базі обласної клінічної лікарні у відділенні мікрохірургії ока.