Бондаренко Ольга Володимирівна

20 років досвіду
Лікар вищої категорії
Консультація 890 грн.
Лікар спеціалізується на лікуванні та діагностиці всіх аспектів очних захворювань. Проводить інструментальну діагностику з подальшим коригуванням зору. Працює з основними захворюваннями органів зору, включаючи кон'юнктивіт, далекозорість, короткозорість, астигматизм. Підбирає оптимальні окуляри і лінзи.

або звертайтеся за телефоном:

Відгуки пацієнтів

Снежана
18 грудня '19р.
Я считаю, что Бондаренко Ольга Владимировна спасла меня от слепоты. Она вовремя смогла опередить глаукому. Именно четкое соблюдение рекомендаций и правильное назначенное лечение помогло мне победить болезнь. К тому же, она является врачом с большим стажем работы. Обращайтесь, не пожалеете.
Додати вiдгук
Оцініть лікаря за десятибальною шкалою
(відмітка "10" — найвища оцінка)
*Вказуйте номер, з якого записувались через наш сервіс
* На порталі likarni.com публікуються відгуки лише тих клієнтів, що були записані через наш сервіс

Інформація про лікаря

Освіта

• В 2001 р. — закінчила Вінницький ордена червоного прапора державний університет ім. Пирогова. Спеціальність: лікувальна справа, ВН №14611416.
  • 2001–2003 рр. — інтернатура на базі Київської медичної академії післядипломної освіти та Центру мікрохірургії ока.
  • У період інтернатури проходила навчання та практичні навички в Відділеннях — вітрео-ретинальним, Лазерних методів лікування ока, дитячому офтальмологічному відділенні.

Курси підвищення кваліфікації

• В 2005 р. — пройшла стажування на базі очних хвороб МАПО МОЗ Росії цикл "Лазерні інтраокулярні методи лікування захворювань органу зору".
  • В 2007 р. — стажування і цикл спеціалізації "Кріохірургічне лікування новоутворень століття і коньюктиви" на базі НДІ очних хвороб і тканинної терапії ім. В. П. Філатова, м. Одеса.
  • В 2007 р. — пройшла курс підвищення кваліфікації за циклом "Діатермокоагуляція, кріотерапія і кріохірургія в косметології" на кафедрі Шкірних та венеричних хвороб Національного медичного університету ім. О.О. Богомольця.
  • 2009 р. — присвоєна кваліфікаційна категорія за фахом "Офтальмологія".
  • 2010 р. — пройшла курси за спеціальністю "Ортокератологія і підбір лінз нічного носіння — PARAGON-CRT".

Участь у конференціях

• Науковий семінар "Досягнення та перспективи в офтальмології" — м. Київ, Україна (слухач).
  • Симпозіум "Актуальні питання офтальмології" — м. Київ, Україна (слухач).
  • Тренінг за алгоритмом розрахунку і імплантації інтраокулярних фактичних задньокамерної лінз виробництва компанії STAAR (Швейцарія). диплом.
  • Тренінг за алгоритмом підбору склеральний лінз NormalEyes 15.5. Диплом.
  • Міжнародний офтальмологічний конгрес "EURETINA" — м. Гамбург, Німеччина.
  • Участь в сателітних тренінгах: "Laser therapy in Retinal Disease: Indication and Procedures", "Intravitreal Injection", "Steroids in Retinal Therapy".
  • Офтальмологічний симпозіум з міжнародною участю "Азаровські читання" — м. Судак, Україна (доповідач).
  • Ювілейна науково-практична конференція з міжнародною участю "Новітня офтальмохірургія та сучасні можливості діагностики та лікування очної патології" (надруковані тези наукової роботи).
  • Симпозіум з лазерним методам лікування відкритокутової глаукоми — SLT (слухач) тематичні курси та переатестація на вищу лікарську категорію.
  • 2014 р. — присвоєна Вища кваліфікаційна категорія за фахом "Офтальмологія".
  • Семінар "Запальні захворювання очей" — 23-23 травня 2015 р. (м. Одеса, Україна).
  • Конференція "Філатовська читання, 2015» — травень 2015 р. (м. Одеса, Україна).
  • Конференція "Інновації в офтальмології" в рамках Всеукраїнської конференції "Охорона здоров’я, 2015 р." — жовтень 2015 р. (м. Київ, Україна).
  • Конференція з міжнародною участю "Оптимізація лікування пацієнтів з діабетичним макулярною набряком сітківки" — листопад 2015 р. (м. Київ, Україна).
  • Конференція "Філатовська читання, 2016 р." — травень 2016 р. (м. Одеса, Україна).
  • Науково-практична конференція "Організація і управління охороною здоров'я" — Україна, м. Київ, жовтень 2016 року.
  • Конференція з міжнародною участю "Оптимізація лікування пацієнтів з діабетичним макулярною набряком сітківки" — листопад 2016 р. (м. Київ, Україна).