Потолочний Ігор Петрович

Уролог
Лікар вищої категорії
Кандидат медичних наук
Лікар-уролог вищої кваліфікаційної категорії, спеціалізується на хірургічному лікуванні патологій чоловічої сечостатевої системи. Кандидат медичних наук, лікує дітей і дорослих. В якості діагностичних методів використовує УЗД і цистоскопію. Проводить оперативні втручання і медикаментозну терапію, в тому числі при венеричних хворобах у чоловіків. Також лікує запальні недуги сечостатевої сфери.

Аркадий
03 квітня '17р.
Игорь Петрович вылечил мне воспаление. Очень ему благодарен. Не пришлось страдать и бегать по врачам. Хорошо, что есть отличные специалисты!
Юрий
Грамотный доктор, помог мне избавиться от довольно неприятного заболевания в самые короткие сроки, на приеме был очень тактичен и за это ему большое спасибо.
Валерій
Лікарю хочу сказати моє велике дякую! Це Людина та Лікар с великої букви Л. Справжній професіонал свого діла, дійсно знає що робить и робить це якісно

• Вінницький медичний інститут ім. М. І. Пирогова;
  • Одеський регіональний інститут державного управління.

• 2016 р. — ПАЦ з урології.