Поканевич Наталія Миколаївна

Акушер-гінеколог, УЗД-фахівець
Лікар вищої категорії
Лікар спеціалізується на проведенні інструментальної діагностики загального стану репродуктивної системи людини. Виявляє явні патології, призначає комплексну медикаментозну терапію. Допомагає в питаннях зачаття і планування вагітності. Приймає вагітних, веде облік їх стану, приймає пологи. Спеціалізується на усунення післяпологових ускладнень.

Наталья Николаевна отличный доктор! Она сама проведет осмотр, проведет диагностику, всегда знает что будет лучше для мамы и для ее ребенка. Если уж Вы выбрали ее лечащим врачом, то будьте уверенны, что Вы в надежных руках.
Яна
У Натальи Николаевны наблюдалась во время второй беременности, и как жаль что я к ней не попала раньше. Она чуткая и заботливая женщина, высококвалифицированный специалист. Всегда поможет и словом и делом. Рекомендую!

• 2002 р. — Національний медичний університет ім. О. О. Богомольця, спеціальність лікувальна справа.