Підвисоцька Анна Олександрівна

Гастроентеролог, Терапевт
Лікар першої категорії
Лікар спеціалізується в області гастроентерології та терапії. Лікує гастрит, виразкову хворобу шлунка, холецистит, атопічний дерматит, гостру респіраторну вірусну інфекцію, харчові отруєння. Є членом Української гастроентерологічної асоціації.

Анна Александровна — хороший гастроэнтеролог. Лечила меня после пищевого отравления и самолечения. Жалею, что поздно обратилась к врачу. Не возникло бы такой ситуации. Доктор смогла помочь, объяснила, что я делала не так, назначила правильное восстановительное лечение.

• 2005 р. — Національний медичний університет імені О.О. Богомольця, спеціальність "Лікувальна справа";
  • 2007 р. — Національна медична академія післядипломного утворення імені П.Л. Шупика, спеціальність "Загальна практика — сімейна медицина".

• 2012 р. — ТУ "Основи організації невідкладної допомоги на догоспитальному етапі";
  • 2017 р. — ТУ "Сучасні питання діагностики і лікування хворих кишковими інфекціями, вірусними гепатитами, ВІЛ, СНІД";
  • учасник науково-практичних конференцій і з'їздів по гастроентерології і іншим спеціальностям (терапія, інфекційні хвороби).

• Член Української гастроентерологічної асоціації..
Схожі спеціалісти:
Терапевт, УЗД-фахівець, Ендоскопіст
Лікар загальної практики-сімейний лікар, терапевт, гастроентеролог