Панфілова Дарина Андріївна

Педіатр
Лікар веде консультативно-діагностичний прийом дітей з метою профілактики та своєчасного виявлення порушень. Дарина Андріївна займається лікуванням широкого спектру захворювань різної етіології. У своїй практиці лікар застосовує сучасні методики медикаментозної і немедикаментозної терапії.

Дарья
Панфилова Дарина Андреевну очень любит моя дочка. Она никогда не идет на контакт с незнакомыми людьми, но Дарина ее покорила. Врач очень хороший, приветливый и добрый. Всегда отвечает на вопросы и помогает.
Мои дети наблюдаются у Панфиловой Дарины Андреевны. Очень хороший специалист. Мне нравится в ней простая человеческая доброта. Она никогда не откажет в консультации. Благодаря ей я сама начала разбираться во многих вопросах. Спасибо!

• 2010 р. — Національний медичний університет ім. О. О. Богомольця, факультет педіатрії, м. Київ;
  • 2010 р. — інтернатура за спеціальністю «Педіатрія».

• 2014 р. — курс «Педіатрія», НМАПО ім. П. Л. Шупика.