Новікова Олена Федорівна

Ембріолог

Данія Самойленко
Прекрасний спеціаліст. Дала повне роз’яснення щодо розвитку ембріонів і процедури які я буду отримувати

• 2010 р. — Пройшла атестацію на визначення знань та практичних навичок в атестаційній комісії при НМАПО імені П. Л. Шупика МОЗ України, де було присвоєно звання спеціаліста зі спеціальності «Лабораторна генетика».

• 2011 р. — Пройшла курс з технічного удосконалення «ДРТ у лікуванні безпліддя» НМАПО імені П. Л. Шупика.
  • 2012 р. — "ICSI курс" та "Core Embryology course", (ORIGIO, Данія).
  • 2013 р. — Пройшло підвищення кваліфікації в НМАПО імені П. Л. Шупика з лабораторної генетики та було рекомендовано до присвоєння першої кваліфікаційної категорії за спеціальністю «Лабораторна генетика».
  • 2013 р. — Курс "Embryo and oocyte vitrification" (Швеція, Vitrolife).
  • 2014 р. — Курс "Embryo biopsy" (ORIGIO, Данія).
  • 2016 р. — Проходження ТУ «Лабораторне забезпечення ДРТ у лікуванні безпліддя».
  • 2016 р. — Присвоєння другої кваліфікаційної категорії за спеціальністю «Лабораторна генетика» наказом Департаменту охорони здоров'я Київської Облдержадміністрації.
Схожі спеціалісти:
Асистент біолога у відділенні репродуктології
Акушер-гінеколог, репродуктолог, лікар ультразвукової діагностики
Акушер-гінеколог, репродуктолог, гінеколог, УЗД спеціаліст