Мажуга Світлана Борисівна

Акушер-гінеколог, дитячий гінеколог
лікар першої категорії

Лиза
Не буду разглагольствовать. Она просто лучшая!
Валерія
Лікувала у Світлани Борисівні сильне запалення, яке підхопила взимку. Хвороба минула майже без наслідків, лікування було досить тривале, але результат у наявності - я здорова, почуває себе добре. Дуже раджу звертатися, бо лікар насправді знає що треба робити з жіночим здоров’ям, як його зберегти чи відновити.
Яна
Деликатный специалист. В интимными проблемами - только к ней. Вот уже лет 5 как не меняю врача. Не вижу необходимости уходить от такого классного специалиста!
К делу подходит не только с ответственностью, но и доброжелательностью и чуткостью!
Оля
Обращались для профилактического обследования с дочкой. Все хорошо прошло!
Полина
Светлана Борисовна помогла вылечить "женскую болезнь". Спасибо!

• 1996 р. - Національний медичний університет ім. А. А. Богомольця.

• 2003 р. - теоретичне навчання «Актуальні проблеми репродуктивного здоров'я» НМАПО і. П.Л.Шупика, науково-методичний центр здоров'я жінки фірми «Шерінг АГ», Німеччина.
  • 2004 р. - курси підвищення кваліфікації по кольпоскопії.
  • 2006 р. - теоретичне навчання «Актуальні проблеми репродуктивного здоров'я, менопаузи й андропаузи з позиції доказової медицини» НМАПО і. П.Л.Шупика, науково-методичний центр здоров'я жінки фірми «Шерінг АГ», Німеччина.
  • 2008 р. - курси підвищення кваліфікації з лазерної медицини та біомедичної оптики Національний інститут раку, Лазерний центр АППАМЕД.
  • 2010 р. - спеціалізація з ультразвукової діагностики НМАПО ім. П.Л.Шупика.
  • 2017 р. - I-й Міжнародний конгрес «Репродуктивне здоров'я: мультидисциплінарного підходу в безперервному професійному розвитку лікарів», НМАПО ім. П.Л.Шупика, МОЗ України.
  • 2017 р. - конференція в рамках міжнародного науково-практичного форуму IFRM «Проблеми тазового дна», МЦ «Мати та дитина».
  • 2017 р. - Міжнародна медична конференція «Synevo Day: 10 років здоров'я в цифрах», Сінево.
  • 2017 р. - конференція «Current problems of women's health care - from realizing to solution», Асоціація акушерів-гінекологів України.
  • 2017 р. - науково-практична конференція «Шляхи вирішення актуальних проблем в сучасній неврології», науково-практичне товариство неврологів України, Київ.
  • 2019 р. - науково-практична конференція з міжнародною участю «Жінка і гормональні ритми її здоров'я», МОЗ України, Українська асоціація перинатальної медицини, НМАПО ім.П.Л.Шупика.
  • 2019 р. - курс «Інфекції, запалення, неоплазії».
  • 2019 р. - конференція «Сучасні підходи в онкогінекології».
  • 2019 р. - «Лабораторна діагностика - завтра, яке настало», Міжнародна конференція Synevo Day 2019, Київ.
  • 2019 р. - ТУ «Сучасна діагностика, профілактика і лікування патологій шийки матки».
  • 2020 р. - «Мистецтво підтримки здоров'я жінки - 2020», конференція за підтримки Національного інституту раку.
  • 2020 р. - серія вебінарів «Антикризовий менеджмент в період пандемії: як захистити репродуктивне ти соматичне здоров'я», МедЕксперт.
  • 2020 р. - науково-практичний семінар «Клінічні рекомендації в практиці акушера-гінеколога».
  • 2020 р. - професійний розвиток «Якість життя жінки елегантного віку».
  • 2020 р. - семінар «Гіперпроліферація та запалення. Парадигма взаємовідносин в сучасній гінекології».
  • 2020 р. - науково-практичний семінар «Фокус на кісти яєчників та молочних залоз: патогенетичні взаємозв'язки».
  • 2020 р. - науково-практичний симпозіум «Синдром вульвовагінальних виділень. Проблема з багатьма невідомими».
  • 2020 р. - науково-практична конференція з міжнародною участю «Гармонія гормонів. Основи репродуктивного здоров'я жінки».
  • 2020 р. - майстер-клас «Вульва: від доброякісних уражень до раку».
  • 2020 р. - науково-практичний вебінар «В епіцентрі подій. Метаболічні наслідки COVID-19 на красу та здоров'я жінки».
  • 2020 р. - науково-практичний вебінар «Шукаємо причини та наслідки порушень менструального циклу ».
  • 2020 р. - майстер-клас «Кольпоскопія та лабораторна діагностика CIN. Інтеграція в практику».
  • 2020 р. - всеукраїнський форум «Vagina, Cervix, Uterus: інфекція, запалення, неоплазія».
  • 2020 р. - науково-практичний симпозіум «Від менархе до менопаузи. Репродуктивне здоров'я молоді та підлітків».
  • 2020 р. - науково-практичний симпозіум «Гормони та вульвовагінальна естетика: від теоретичних основ до хірургічної майстерності».

Лікар надає послуги

• Кольпоскопія.
  • КТГ плоду.
  • УЗД.
  • Лазеровапоризація.
  • Кріодеструкція.
  • Радіохвильова ексцизія шийки матки.
  • Введення та видалення ВМС.

Лікар займається лікуванням захворювань

• Захворювання шийки матки.
  • Захворювання, що передаються статевим шляхом.
  • Запальні захворювання жіночих статевих органів.
  • Ендокринна гінекологія.
  • Гормональна контрацепція.