Максимець Олена Прокопівна

Акушер-гінеколог
Лікар вищої категорії
Лікар спеціалізується на акушерстві та гінекології. Здійснює ведення вагітності. Протягом 28 років успішно лікує патології шийки матки, міому матки, ендометріоз і порушення менструального циклу. В процесі лікування використовує радіволновой хірургію. Консультує щодо вибору оптимального виду контрацепції.

В.
Ввічливо персонал. Швидко обслуговують і надають всю інформацію. При вході стоять бахіли але їх непомітно і ніхто не каже що вони обов'язкові а медичному центрі - помітила їх коли виходила.
Ірина
Все дуже очікувано. Часто звертаюся в ваш МЦ саме тому, що все чудово, за графіком та жодного разу не виникало якихось проблем
Адміністратори та молодший медичний персонал перевищили очікування щодо ввічливості, привітливого ставлення та бажання допомогти. Було б добре, якби вони отримали додаткову відзнаку за це
Екатерина
Очень внимательная врач-гинеколог. Тактичная и пофессиональная. Очень приятные впечатления!
Очень хорошо!
Карина
Доктор Максимец крутая. Давно к ней хожу. Супер.. А ещё Терапевт хорошая не помню фамилию но лечила меня тоже быстро хорошо
Тетяна
Трохи обмежений вибір кнопок - я б вибрала Сподівано чудово, оскільки була налаштована отримати якісні послуги і власне отримала:).Щоправда, ціни для мене особисто трохи кусаються, оскільки страховки наразі не маю. З останнього, що приємно відрізняє Інго від інших аналогічних закладів - можливість звязку через мережі, а не тільки за телефоном, оскільки інколи незручно розмовляти вголос про проблеми зі здоровям, наприклад в транспорті чи на роботі. В вайбері ваші колеги оперативно приймають і коригують записи. Дякую! Гінеколог Максимець - уважний і професійний лікар
Дуже уважні і кваліфіковані спеціалісти.
Олена
Я відвідую вашу клінику вже понад 3-х років. Задоволена обслуговуванням. Особливо вдячна лікарю Максимець Олені Прокопівні. Вона професіонал всоєї справи!!! Дякую Вам за створену доброзичливу атмосферу та колектив!!
Доброго вечора! Сьогодні я була вперше у Вашому медичному центрі. Трішки довго його шукала, але все ж таки знайшла.) Дуже привітна та приємна дівчина на рецепції, яка все пояснила. Також задоволена лікарем, який приймав мене.
Алина
доктор Максимец профессионал и просто приятный и внимательный человек, спасибо
Дарья
Елена Прокофьевна врач от бога!!!!
Майя
Была впервые, доктор внимательна и вежлива. На все свои вопросы получила ответы. Рекомендую однозначно

• 1986 р. — Луганський медичний інститут, Лікувальна справа, лікар акушер-гінеколог.

• 2015 р. — ТУ «Ехоскопія в акушерстві та гінекології»;
  • 2017 р. — ТУ "Актуальні аспекти окогінекології".