Майор Євгенія Павлівна

Педіатр
Лікар першої категорії
Євгенія Павлівна спеціалізується в області педіатрії. Займається терапією бронхолегеневих патологій, бактеріальних і вірусних захворювань, розладів травлення (запор, коліт, дисбактеріоз, діарея), проблем з нирками і сечовим міхуром. При необхідності лікар проводить стаціонарне лікування.
Консультація

Лилия
Евгения Павловна- высококлассный специалист с современным подходом к лечению. Очень положительный человек, не назначает лишнего и всегда подбирает оптимальное лечение, причем адекватными препаратами. Наблюдаем и лечим у нее двоих детей. Очень довольны.
Тетяна
Були у Євгенії Павлівни ще у Добробуті в 2017 році. Кваліфікований фахівець. Вилікувала нам дитину від бронхіту одними лише інгаляціями, без антибіотиків!

• Національний медичний університет ім. О.О.Богомольця, педіатричний факультет, м. Київ.

• курси спеціальної підготовки з надання реанімаційної допомоги BLS, PALS (Польща);
  • стажування з "Неонатології", Німеччина.