Лисак Наталія Аркадіївна

Дитячий гастроентеролог
41 рік досвіду
Лікар вищої категорії
Доктор Лисак Наталія Аркадіївна має 36-річний стаж, дитячий гастроентеролог, має вищу категорію. В обов'язки лікаря входить консультативний прийом пацієнтів з травної дисфункцією первинного або вторинного генезу, складання індивідуального раціону харчування з урахуванням віку дитини, смакових переваг і супутніх захворювань. Спеціаліст надає послуги з діагностики та терапії хронічних хвороб шлунково-кишкового тракту (холецистит, вроджені аномалії, ферментопатії, панкреатит, гастродуоденіт, дисбактеріоз, гепатит, коліт, дискінезія жовчовивідних проток).
Консультація

Алена
19 квітня '19р.
Наталия Аркадьевна, прекрасный врач. Моя дочь стоит у нее на учете и наблюдает, помогает, лечит, поддерживает уже более 7 лет. Мы очень ею довольны и благодарны.!
Мила
Внезапно у сына пропал аппетит и он начал жаловаться на боли в животике. Сначала решила проконсультироваться с педиатром, нам прописали таблетки, мы их пропили, но состояние наше не улучшилось. И только доктор Лысак смогла найти причину боли и назначила адекватное лечение.