Лямпарська Наталія Борисівна

Ендокринолог, дієтолог
лікар вищої категорії
Лікар-ендокринолог вищої категорії, лікар-дієтолог, спеціалізується на діагностиці та лікуванні захворювань ендокринної системи. Лікує зоб, гіпотиреоз, автоімунний тиреоїдит, дифузний токсичний зоб. На практиці використовує комплексну гормональну терапію у поєднанні з сучасними медикаментами. Відновлює роботи органів шлунково-кишкового тракту, розробляє персональні схеми харчування, що сприяє нормалізації маси тіла.

Малишко Артем
Відвідали новий МЦ Агапіт що на Позняках залишилися дуже задоволені! 5 хвилин від метро, привітний персонал, а головне-чудовий лікар ендокринолог Наталія Борисівна. Отримали відповіді на всі питання.
Павло Миколайович
Гарний лікар, професійний підхід. Візитом в центр задоволений.
Вікторія
Була на прийомі у ендокринолога, цілком задоволена. Поряд з метро, зручне розташування.
Ганна Василівна
Професійний і уважний лікар ендокринолог.Рекомендую.
Ангелова Юлія
Візитом до ендокринолога задоволена. Отримала відповіді на всі запитання. Буду звертатися ще.
Олександр
Все добре, все сподобалося. Ставлю оцінку "5", спеціаліст кваліфікований та знавець своєї справи. Мене обстежив, направили куди потрібно, зробили все що необхідно. Спасибі лікарю за хорошу роботу і ставлення. Я отримав від прийому все що мені було потрібно.

• 1997 р. – Харківський Державний медичний університет -спеціальність “Лікувальна справа”
  • 2003 р. – Київська медична академія післядипломної освіти ім. П.Л.Шупика –спеціалізація “Терапія”.
  • 2005 р. - Київська медична академія післядипломної освіти ім. П.Л.Шупика - спеціалізація “Ендокринологія”.
  • 2018 р. – Київська медична академія післядипломної освіти ім. П.Л.Шупика спеціалізація “Дієтологія”

• 2016 р. -Центр Партнер плюс Курси. Післяродова реабілітація та корекція фігури.
  • 2018 р.- Київська медична академія післядипломної освіти ім. П.Л.Шупика ТУ Фармакотерапія захворювань внутрішніх органів.
  • 2019 р. - Науково-практична конференція «Післяопераційний пангіпопітуітаризм в поєднанні з нецукровим діабетом.
  • 2020 р - Науково-практична конференція «Сучасні методи діагностики та лікування остеопорозу».
  • 2023 р.- Науково-практична конференція «Стратегія аnti-aging:керуємо віком».
  • 2023 р. -Науково-практична конференція « Поліморбідний пацієнт в практиці гастроентеролога та ендокринолога».
  • 2023 р. Науково-практична конференція «Раціональний вибір терапії ожиріння у коморбідного пацієнта».
  • 2023 р. -Семінар «Цукровий діабет та гастропатії».
  • 2023 р - Науково-практична конференція - Школа ендокринолога.
  • 2023 р - Науково-практична конференція «Патологія нирок та цукровий діабет 2 тип».

Лікар-ендокринолог, дієтолог надає послуги

• консультативний прийом дорослих з 18 років;
  • визначення необхідного обсягу лабораторних, інструментальних обстежень та інтерпретація їх результатів;
  • діагностика, диференційна діагностика та лікування ендокринних захворювань

Лікар-ендокринолог, дієтолог займається лікуванням захворювань

• цукрового діабету 1 та 2 типу(в т.ч. призначення та корекція інсулінотерапії, навчання самоконтролю ЦД, розрахунку хлібних одиниць),
  • гестаційного діабету;
  • хронічних ускладнень цукрового діабету;
  • щитоподібної залози (дифузний токсичний зоб, тиреоїдити, вузловий зоб, гіперплазія щитоподібної залози);
  • ожиріння, метаболічного синдрому;
  • гіпофізу (нецукровий діабет, гіперпролактинемія, акромегалія), дисфункції гіпоталамусу, наднирників, паращитоподібних залоз