Драган Анна Олександрівна

Гінеколог, лікар УЗД
Лікар вищої категорії
Займається діагностикою та лікуванням порушень менструального циклу, інфекційних і запальних захворювань жіночих статевих органів, кліматичних розладів. Проводить УЗ-діагностику дорослим і дітям.

Лікар працює в клініках:
Київ вул. Огіркова, 69 (заїзд з вул. Івана Виговского, 3) р.Подільський
Київ вул. Антоновича, 155 м.Палац Україна82м.Либідська52

Віра
Прийомом задоволена, все пройшло добре. Лікар дуже уважна до жіночого здоров'я, детально все розповідає та пояснює. Огляд проходить у комфортних умова, все коментується та пояснюється. Однозначно піду на повторний прийом! Рекомендую!
Катерина
Анна Олександрівна дійсно кваліфікований фахівець. Вона з першого погляду сама розповість про те, що вас турбує, чому так і що з цим робити. Найголовніше, вона слухає пацієнта. Чимось лікарі виконують свою роботу на автоматі, а тут, все не так.

• 1998 – 2004 pp. – Національний медичний університет ім. Богомольця, лікувальний факультет
  • 2004 – 2006 pp. – інтернатура за спеціальністю «Акушерство та гінекологія» на базі пологового будинку №3 м. Києва
  • 2006-2009 pp. – клінічна ординатура за спеціальністю «Акушерство та гінекологія» на базі Київського обласного центру охорони матері та дитини – писала статтю на тему «Гірудотерапія у лікуванні жіночої безплідності»

Курси для підвищення кваліфікації

• 2009 нар. - цикл ТУ «Сучасна діагностика в акушерстві та гінекології»
  • 2010 нар. - курси ТУ з кольпоскопії
  • 2012 р. – друга спеціалізація «Дитяча та підліткова гінекологія та ендокринна гінекологія» (курси ТУ)
  • 2013 – третя спеціалізація ТУ «Ультразвукова діагностика».
  • 2018 р. – ТУ «Онкогінекологія»
  • 2019 р. – ТУ «Основи профілактичної перинатології»