Лищук Владимир Данилович

Акушер-гинеколог, Хирург
врач высшей категории

Olga
Нетактовний, відразу перейшов на «ти», постійні недоречні жарти, відсутність співчуття, більше того — лікар висловлював насмішки. Щодо професійності також є сумніви, адже гістероскопію хотів робити на 12 день циклу, хоча її рекомендують робити на 6-9 день. Склалось враження, що гроші переконали лікаря, що 12 день теж підходить((( незадоволена і не рекомендую!
В начале 2015 года,Владимир Данилович сделал мне операцию -миоктомию,по удалению миом матки.Операция была проведена очень граммотно,аккуратно ,на следующий день я была выписана из больницы.По сей день,я очень благодарна доктору,что помог мне избавиться от болей и проблем со здоровьем.
Діана
Проходила курс лікування у Володимира Даниловича. Лікар дуже ввічливий і тактовний. Проведенне лікування допомогло мені позбавитись від захворбвання. Щиро вдячна за допомогу!
Рекомендую! Врач профессионал своего дела. Операция прошла успешно.
Спасибо Владимиру Даниловичу за органосохраняющую операцию!!! В ходе консервативной миомэктомии была удалена огромная миома. Спасибо!
Схожі спеціалісти:
Акушер-гінеколог, гінеколог-онколог, лікар УЗД