Ліневскій Юрій Володимирович

Гастроентеролог
Лікар вищої категорії
Доктор медичних наук
Професор
Лікар-гастроентеролог Ліневскій Юрій Володимирович проводить консультативний прийом, складає індивідуальні схеми лікування. Проводить діагностику і лікування захворювань печінки, кишечника, жовчного міхура. Займається лікуванням таких захворювань, як гастрит, дуоденіт, дискінезія жовчовивідних шляхів. До лікаря слід звернутися при хворобливих відчуття в області живота, розладі стільця, блювоти і ін. Симптомах гастроентерологічних захворювань.

Алевтина Степановна
Когда у меня появляются проблемы с ЖКТ, я обращаюсь только к Линевскому Юрию Владимировичу. Ведь не каждый доктор может похвастаться таким опытом работы, какой есть в Юрия Владимировича.

Досвід роботи

• з 1988 р. по 2005 р. завідувач кафедрою внутрішніх хвороб Донецького національного медичного університету. Ведення інтернатури і практична консультація в денному стаціонарі при університеті.
  • з 2005 р. по 2014 р. Керував обласним гастроентерологічних центром.
  • 2017 р. — Зараз Практикуючий лікар МЦ“УРОМЕД”.

Є учасником численних з'їздів, конференцій і симпозіумів з гастроентерології в Україні та країнах ближнього і далекого зарубіжжя (США, Швейцарія, Польща та ін.).