Кружнова Тетяна Львівна

Алерголог-імунолог
Лікар вищої категорії
Викликати лікаря додому
Проводить консультативний прийом пацієнтів, огляд, збір анамнезу, призначає лабораторні та інструментальні обстеження. Займається лікуванням захворювань алергологічного характеру за допомогою медикаментозної і аллергоспеціфіческой терапії. 20 років очолювала Центр дитячої алергології та імунології міського територіального медичного об'єднання м.Макіївка, Донецька область.

Карина
Благодаря Татьяне Львовне наконец то удалось определить на что у меня аллергия. Доктор мне назначила лечение. Я благодарна за помощь.
Наталия Руденко
Квалифицированный специалист знающий свое дело! Очень рады что попали именно к Татьяне Львовне ! С Уважением выслушала жалобы , доступно объяснила проблему , назначила только нужные анализы . Всегда готова подсказать и проконсультировать ! Большое спасибо за понимание . Нашей семье помогла!

• Закінчила Вінницький медичний інститут ім. Пирогова в 1985 року.

• 2019 курсів підвищення кваліфікації по принципи молекулярної діагностики в алергології.

Асоціації

• Член Всеукраїнської асоціації лікарів-алергологів.