Круль Юліан Петрович

Флеболог, Хірург, Пластичний хірург, Онколог
Лікар спеціалізується на виявленні, лікуванні та профілактиці хвороб венозної системи. Займається усуненням таких захворювань, як венозна недостатність, тромбофлебіт, варикоз, трофічні виразки, рак шкіри. Виконує флебектомію, лазерну кросектомія, шунтування судин, склеротерапію, ультразвукове дослідження вен і артерій.

Рита
Я прийшла на консультацію, у мене не були первинні обстеження. Лікар оглянув, детально вивчив все що я принесла, після чого призначив свої обстеження. Проконсультував від і до. Все дуже сподобалося. Лікар кваліфікований! Рекомендую!
12.03.2017
Дуже позитивне враження від відвідування. Лікар спокійний, кваліфікований, все показав, розповів. Порадив хорошого суміжного фахівця. На повторному візиті було призначене лікування. Лікар галантний, культурний. Залишилася задоволена.
Наталия
Врач очень квалифициро

• 2016 р. — НМУ ім. О. О. Богомольця.

• Стажування в клініці міністерства внутрішніх справа та адміністрації, відділення трансплантології (MSWiA Польща, Варшава).
  • Стажування в клініці міністерства внутрішніх справа та адміністрації, відділення судинної хірургії (MSWiA Польща, Варшава).
  • Стажування в клініці "Spital kliczny Dzieciatka Jezusа", відділення урології, Польща.
  • Майстер-клас з реконструктивних методик, та циркулярного клаптя.
  • Ягеллонський університет, Польща.
  • Майстер-клас від Bаlton medical в клініці "Феофанія" з ендоваскулярних методів лікування периферичних артерій.
  • Курс EVC від ESVS Нідерланди, Маастрихт.

• Член Європейської асоціації судинних хірургів (ESVS).
  • 2014 р. — гіпокалорійне харчування, активація SIRT-1 біологічно активними речовинами і сполуками. Вплив на здоров'я людини. (Фізіологія: Ukrainian Scientific Medical Youth Journal | USMY).
  • 2015 р. — Ефективність надання медичної допомоги на ІІ та ІІІ рівні для поранених військовослужбовців у зоні АТО з уламковими та вогнепальними пораненнями судин нижньої кінцівки. (Хірургія Український науково-медичний молодіжний журнал. Ukrainian Scientific Medical Youth Journal | USMYJ).
  • 2016 р. — Effectiveness of providing qualified and specialized medical care to wounded soldiers in the ATO area with a combination of blind gunshot wounded vessels in brachiocephalic area and thorax. (Surgery: "Przeglad Lekaski" Poland).
  • 2017 р. — The effectiveness of the angiosugical care in a combat area with injures of major vessels of the lower extremities. (Surgery: "Przeglad Lekaski" Poland).
  • 2017 р. — Results of providing angiosurgical care to people with great vessels injures of lover limbs and brachocephalic area in condition of war in ATO (Surgery: "Abstractbook 11th Edition, Antwerpen medical congrese medicine under pressure" Belgium).
  • 2018 р. — Результати надання ангіохірургічної допомоги пораненим з пошкодженням магістральних судин нижньої кінцівки та брахіоцефальної зони в умовах бойових дій та терористичних атак в зоні АТО (Хірургічний журнал НАМН України).
  • 2019 р. — Results of providing angiosurgical care of lower extremity great vascular injuries in conditions of war in the East of Ukraine. (Surgery: "Przeglad Lekaski" Poland).

Флеболог, хірург, пластичний хірург, онколог надає послуги

• флебектомія по Троянову-Транделенбургу-Бебкоку-Нарат. Мініфлебектомія по Мюллера;
  • ендовенозна лазерна коагуляція (ЕВЛА), лазерна кросектомія;
  • операція Троянова;
  • поперекова блокада симпатектомія;
  • оперативні доступи на загальних стегнових і здухвиних артеріях, підколінних артеріях;
  • шунтування судин;
  • робота з трофічими виразками, володіння технікою накладення чобітка з пастою Уна;
  • постановка та заміна ВАК апарату. Застосування ВАК-терапії при мінно-вибухових і вогнепальних пораненнях;
  • навички роботи та лікування хворих з мінновибуховими пораненнями, ПХО вогнепальними ран, ВХО вогнепальних ран закриття дефектів;
  • склеротерапія;
  • ультразвукове обстеження вен і артерій;
  • клаптева пластика дефектів шкіри;
  • пластик шкірним клаптем дефектів шкіри;
  • видалення новоутворень шкіри
  • лікування флеботромбозів, трофічних виразок, облітеруючих захворювань, посттромбофлебітична хвороба;
  • видалення новоутворень шкіри.

Флеболог, хірург, пластичний хірург, онколог займається лікуванням захворювань

• варикозне розширення вен;
  • венозна недостатність;