Ковальова Ганна Олегівна

Акушер-гінеколог, УЗД-фахівець
Доктор Ковальова Ганна Олегівна спеціалізується в області гінекології, проводить ультразвукову діагностику органів малого таза. Консультує пацієнтів які планують стати батьками. Надає допомогу жінці під час самих пологів, спостерігає за нею весь післяпологовий період. Проводить обстеження жіночого організму на предмет наявності запальних захворювань і лікує їх.

Лариса
Во время родов мне помогала Ковалева Анна. Это хороший специалист, после родов также у нее наблюдалась. Ее советы очень помогли мне в первые дни материнства. Так что, девчонки, рекомендую.
Арина
Анна Олеговна отличный специалист. Мы с мужем были у нее на консультации во время планирования беременности. Она дала много полезных советов. Вскоре я забеременела, теперь наблюдаюсь у нее.

• 2010 р. — Національний медичний університет ім. М. Горького за спеціальністю лікувальна справа;
  • 2013 p. — Донецьке обласне клінічне територіальне медичне об'єднання (ДОКТМО) за фахом лікар-фахівець;
  • 2013 p. — магістр медицини в Донецькому національному медичному університеті ім. М. Горького;
  • 2015 p. — клінічна ординатури в НМАПО ім. П.Л.Шупика;
  • 2016 p. — спеціалізація по УЗД.