Костяева Анна Анатоліївна

Акушер-гінеколог
21 рік досвіду
Лікар вищої категорії
Доктор Костяева Анна Анатоліївна, спеціаліст вищої кваліфікаційної категорії. Проводить комплексне дослідження організму жінки, оцінює стан профільних органів. Лікує захворювання маткових труб, шийки матки, яєчників і придатків. Активно розвиває тему ендокринології в акушерстві та гінекології. Спеціалізується на лікуванні ерозійних процесів, поліпозносиндромом розростаннях.

Нина
Проходила плановое обследование и Анна Анатолиевна обнаружила у меня дисплазию шейки матки. Повезло, что вовремя начали лечение. Благодаря Костяевой от болезни удалось избавиться, обошлось без усложнений. Теперь постоянно прихожу к ней на осмотры.
Алла
Решила обратиться к гинекологу, так как боли в низу живота не прекращались довольно длительное время. Анна Анатолиевна поставила диагноз «миома матки» и назначила мне операцию. Все прошло на высшем уровне и реабилитировалась я быстро. Спасибо.

• 1995 p. — Луганський державний медичний університет за спеціальністю лікувальна справа;
  • 1997 р. — інтернатура за спеціальністю акушерство і гінекологія в Луганському державному медичному університеті;
  • 2006 p. — присвоєно вищу категорію.

• 2002 p. — тематичне удосконалення "Ендокринологія в акушерстві та гінекології" .