Кондратьєва Ірина Віталіївна

Акушер-гінеколог
Доктор Кондратьєва І. В. займається корекцією патологій жіночої репродуктивної сфери, а також веденням вагітності і підготовкою до пологів. Проводить очні консультації для молодих пар, які планують поповнення в родині. Обстежує жінок з безпліддям, допомагає нормалізувати менструальний цикл. Призначає лікування при ЗПСШ, кандидозі, ерозії шийки матки, полікістоз яєчників. Виконує забір мазків вагінальних виділень для аналізів, кольпоскопію. Консультує з питань контрацепції.

После родов проявились проблемы, пришлось обратиться к специалисту. После переезда в другой город врача выбирала по ркомендации. Своим выбором очень довольна.
Катя
Лечила эрозию у Ирины Витальевны. Очень ей благодарна за результат!
Вера
Я отдаю предпочтение обслуживанию у своего одного и того же гинеколога. Кондратьева для меня лучший врач.

• 2005 р.- Національний медичний університет ім. О. О. Богомольця
  • Національна медична академія післядипломної освіти імені П. Л. Шупика.

• 2008 р. – «Основи репродуктології»;
  • 2008 р. — "Передракові гіперпластичні процеси органів репродуктивної системи у жінок";
  • 2011 р. — "Репродуктивна ендокринологія";
  • 2016 р.- "Акушерство та гінекологія".
Схожі спеціалісти:
Гінеколог, Акушер-гінеколог, гінеколог-ендокринолог