Кийло Сергій Олексійович

Пластический хирург
Лікар першої категорії
Лікар пластичний хірург першої категорії. Надає послуги з пластики століття, носа, вух, виконує маммопластику, мініабдомінопластіку, ліпосакцію, корекцію рубців. Закінчив Українську медичну стоматологічну академію.

Аглая
Прошла у Сергея Алексеевича курс лазерной шлифовки шрама, который уродовал мой живот. Из-за этого шрама (остался у меня после операции) я не могла носить открытый купальник и в личной жизни были стеснения. Теперь все гладенько. Ура! Спасибо!
Василиса
Еще со школы была недовольна формой своего носа. Подруга 2 года назад выполнила ринопластику, теперь я решилась на консультацию пластического хирурга. После обследования доктор сказал, что противопоказаний к операции нет. Результатом ринопластики очень довольна! Спасибо большое!
Наталия
Превосходный специалист, мастер своего дела!
Катя Ю.
Робила пластику в Сергія Олексійовича. Лишилася задоволена результатом.
Александра
Прекрасный специалист! После консультации не было сомнений, что хочу оперироваться только у Сергея Алексеевича. Делали риносептопластику. Осталась очень довольна результатом!
Сергей Алексеевич, избавил от мешков вокруг глаз! Вернул молодость и уверенность в себе! Рекомендую! Результатом очень довольна! Любуюсь собой каждый день. Спасибо доктору!

• 2000 р. — Українська медична стоматологічна академія, спеціальність: Лікувальна справа, м. Полтава;
  • 2003 р. — Підготовка фахівців з пластичної хірургії, Ярославська державна медична академія, м. Ярославль, Росія.

• 2004 р. — курси «Основи гомотоксикології та антимотоксикологічної терапії»;
  • 2005 р. — курси (теорія і практика) «Робота з препаратом «Диспорт», м. Київ;
  • 2008 р. — курси «Використання Er:Yag лазеру в косметології», м. Києві;
  • 2009 р. — 13-й Міжнародний курс пластичної та реконструктивної хірургії, м. Москва, Росія;
  • 2010 р. — Курси «Реконструкція та збільшення молочних залоз методом ліпофілінгу», під керівництвом Роджера К. Курі та професора Томаса Біггса, Маямі (США);
  • 2011 р. — І міжнародний курс пластичної естетичної та реконструктивної хірургії під егідою ISAPS, м. Санкт-Петербург, Росія;
  • 2011 р. — курси «Трансплантації волосся», м. Париж, Франція;
  • 2012 р. — курс «Пластична, реконструктивно-естетична хірургія», Донецький національний медичний університет ім. М.Горького;
  • 2013 р. — симпозіум «Проблемні ситуації в хірургії молочних залоз», м. Київ.

• Міжнародне товариство естетичних і пластичних хірургів (ISAPS);
  • Загальноросійське товариство пластичних реконструктивних та естетичних хірургів;
  • Всеукраїнська асоціація пластичних, реконструктивних та естетичних хірургів;
  • Європейська академія лицьової пластичної хірургії.
Схожі спеціалісти:
Хірург, фахівець УЗД, пластичний хірург, лікар естетичної медицини
Лікар-хірург, естетичний, пластичний хірург, фахівець з пересадки волосся, флеболог